У Рівному литовську клініку відкривали з послом і шампанським. ФОТО

Сьогодні, 25 жовтня на вул. Княгині Ольги відкрили приватний український-литовський медичний центру "Кардіоліта".  Місцеві чиновники надали події чимале значення, адже в цей день в Рівне приїхала делегація на чолі з послом Литви в Україні Пятрасом Вайтекунасом. Як годиться - гостей почастували шампанським. 

На відкриття приїхав і міський голова Рівного Володимир Хомко. 

Після приїзду мера, офіційне відкриття закладу ще не розпочинали - чекали на приїзд литовських гостей.

Розпочалось відкриття традиційно - зустріччю гостей з хлібом-сіллю та українською піснею.

Перерізавши стрічку та тим самим підтвердивши відкриття закладу, міський голова обійшов та оглянув усі кабінети медичного центру.

Лікарі розповіли, що у приватному українсько-литовському медичному центрі "Кардіоліта" надаватимуть послуги діагностики, лікування, та он-лайн консультацій з провідними професорами Литви. Наразі у медичному центрі чотири медичних напрямки: загальнотерапевтичний, кардіологічний, судинний та ендокринологічний. Згодом перелік медичний послуг планують розширити.

Також на офіційному відкритті центру були присутні посол Литви в Україні Пятрас Вайтекунас, керівництво литовської клініки "Кардіоліта", українські та литовські професори медицини.

Закінчилось дійство традиційним фуршетом із шампанським та найкращими побажаннями із подяками у сторону фундаторів. Разом з литовцями частується шампанським начальник обласного управління охорони здоров`я Віталій Бойко, про можливе звільнення якого говорили ще місяць тому

Міський голова Рівного Володимир Хомко сьогодні намовив своїх родичів відмовитись від земельної ділянки на Київській на користь багатодітної родини, чим справив справжній фурор на сесії Рівнеради. Тепер такий успіх та приїзд литовців не гріх і відзначити бокалом шампанського. 

Коментарі

Валять державні підприємства, натомість створюють приватні заклади. Медицина сьогодні клондайк для чиновників які працюють в цій галузі. По Рівненщині закриваються протитуберкульозні диспансери, номерні лікарні, цілі відділення в районах. Це все під виглядом реформи охорони здоровя. А може реформа полягає в приватизації уілих лікарень, як колись заводів і фабрик? Довести до рівня ФАПів і прихватизувати. Якщо ми, українці, це допустимо, будемо як індіанці в Америці, в резервація . А це- шлях до винищення.Подумаймо, що чекає на наших дітей, якщо не хочемо подумати про себе.

Почнемо з того, що там не дилетанство, а багато балбла вкладено, запрошено хороших, точніше найкращих кардіо лікарів області наприклад Вовчка з діагностичного ітп. Там за декілька десятків тисяч гривень тільки стійл ресепшину потягнув.
Ао друге - литовські партнери це прикриття, а насправді це запасна площадка для Кучерука - гол.лікаря міської лікарні - це його клініка, ну або половина клініки). Приклад запасних площадок показав Шумлянський - колишній гол.лікар Діагностичного центру, який створив МЦ "Аніко".

Тоже мені - досягнення влади ! Приватну клініку "кришувати". Бойку і Хомку, якщо вони справжні керівники , потрібно в дитячу поліклініку, щоб черги до дільничного лікаря побачити !!! А не шампанське в платних кабінетах розпивати !

В квартирі медичний центр відкрили?)

Машина часу по-рівненськи. Як через лікарню потрапити в Радянський Союз
Школа виживання по-рівненськи. У відділенні респіраторної інфекції Рівненської міської дитячої лікарні маленькі пацієнти потерпають від відсутності будь-яких умов для лікування. Частину палат вже відремонтували, однак усі інші нагадують скоріше пострадянську руїну. Батьки благають про допомогу, однак чиновники розводять руками і свої обов'язки перекладають на благодійників. Чому частина інфекційного відділення опинилося у такому занедбаному стані?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.