Рівняни українізували світових зірок. Частина 2. ФОТО

Позитивні і патріотичні українці можуть оригінально пожартувати навіть в соціальних мережах. Пропонуємо вам хвилинку позитиву - переробки фото світових зірок та кумедні анотації до їх персонажів. Ці публікації стають вельми популярними серед рівнян. 

 Тримайтеся, браття, коляди вже близько.

МАКСИМ ШАЛЕНИЙ

Давно вже на Січі ходили байки про одного простого козака Максима, славного парубка з його вірним пістолем, що поклав не одного бусурмана. Кажуть, славно ганяв тоді він татарву по безкраїм степам Запорізьким. Мав грізний норов та шалену вдачу. За те й отримав на Січі прізвисько "Шалений". Ніхто не знав його справжнього роду та звідки він походив, однак подейкують, що прийшов він на Січ заради помсти, втративши сина та жінку свою...

Вистава "Побратим". Дія Друга.

Карти, дукати, два мушкети.

Пан обозний

"Надзвичайне"
Це Димко та Самко! Вони молоді дяки, які борються із різними чугайстрами, виловлюють нявок й лісових примар та кроплять їх святою водою! Хрещені але батрачата, батьки нібито згинули, батько їхній був єпископом у Чернігові, тому вони такі завзяті бурсаки! Святим хрестом та Божим словом вони ганяють усіляких гаспидів, шо не дають козакам та козачкам спокійно спати!

Бувалий козак, колишній сотник Дем'ян Римба мандрує Україною у пошуках товаришів по гарматі у часи Національно-визвольної війни. 
Якось Римба пізнав, що його колишнього друга-козака ангели понесли до небес, та й ринув він до його рідного хутору, щоб у останній час попрощатися з бойовим товаришем. Але ж на хуторі його затримує пан Омелян Толенко, та, прийнявши нашого лицаря за жебрака, наказав їхати Дем'яну по вітри, звідки прийшов. Але ж сотник Римба не з алюмунія кований - відлупцювавши панську голоту, він йде у ліси, де розпочинає свій гайдамацький рух за справедливість на хуторі та розправу з паном.

- Спочатку поглянь на мене, а потім на москаля. На мене, а потім знов на москаля. Ще раз на мене, і ще раз на москаля. Так, крихітко, я українець, і я на коні.

Козак Мамай та селючка Скалка служать у таємній канцелярії Війська Запорізького. Вони розслідують усіляку чортівню, ідуть на лови чупакабри та полюють на водяників.

Кошові Війни, Епізод IV: Нові Сподівання.
Могутній та трохи задерикуватий козак Пан Сало і його побратими, характерник Лука і перевертень Чубаченко, прибули з Січі, щоб врятувати кралю з кацапського полону.

Рівняни українізували світових зірок. Частина 2

 

Всі фото з групи "Козацький цитатник"

Коментарі

А це така "фішка" сайту. До всіх повідомлень додавати слово рівняни у різних відмінках.

А причому тут "рівняни" до назви статті? Контент не рівняни робили

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.