У Рівному Дзідзьо забрали до армії. ФОТО+ВІДЕО

У полку зв'язку армійського коорпусу, у Рівному, Дзідзьо дарував диски, роздавав автографи, цілувався із дітьми та їв котлети. О п’ятій вечора, перед концертом на майдані Незалежності, відомий гурт заїхав до рівненських військових.

 У скромному військовому залі на Дзідзьо вже чекали молоді призовники та їхні командири із сім’ями. 

Неймовірний шквал емоцій, присутність зірок викликала у дітей, особливо дівчаток, які невтомно переказували одна одній, що Дзідзьо назвав когось там на ім’я, а іншу навіть поцілував. Хизувалися дисками та лисківками з автографом.

Дзідзьо роздав автографи, подарував диски.    

Від гарнізону гурту подарували військовий комуфляж.

Організував зустріч офіцер-відставник, який служив у цьому полку, екс-кандидат в депутати облради Олександр Зайчук. Після зустрічі хлопців запросили до столу. Побачивши котлети Дзідзьо щиро зрадів:

- Нарешті котлети, а то у тій «Швейцарії» (парк-готель де вони зупинилися, - прим. авт..) одні крученики. А мені так давно хочеться котлету.

А інший учасник гурту, розповів нам, що дуже любить Рівне, адже тут багато гарних дівчат. Сам він має у місті аж три, але попросив про це нікому не говорити. Тому, з етичних міркувань, ми не станемо називати ім’я «дзідзівсього» мачо.

Пожартувлали, зїли котлети і навіть заспівали пісню, - все це за пів години. Дзідзьо вирушив на концерт із військової частини о 18.30, проте по дорозі хлопці трішки заблукали - запізнилися більше ніж на дві години. Де вони були нам достеменно не відомо, проте можна припустити, що з огляду на їхню популярність у Рівному - мають не три, а кільканадцять дівчат. Правильно, для того, щоб співати натхненно про кохання та говорити про еротику потрібно впіймати музу. Мабуть саме її «дзідзьовські» мачо намагалися знайти у Рівному.  

Коментарі

хто це? що це? навіщо це?

немає вже 13 армійського...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.