Відома рівненська тележурналістка пішла до Берташа

Талановита рівненська журналістка телеканалу РТБ Оксана Жужельська вирішила змінити місце роботи і піти працювати до голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа. Вже тепер екс-тележурналістка обласної телерадіокомпанії працюватиме у прес-службі Рівненської ОДА.

 

Оксана Жужельська кілька років працювала на Рівненській обласній державній телерадіокомпанії. Однак талановита журналістка не обмежувалась лише зніманням сюжетів у випуски новин телеканалу РТБ.

За кілька останніх років, Жужельська спробувала себе в багатьох напрямках. Так два роки тому, вона виходила на сцену Рівненського обласного академічного театру. У виставі "Пошились у дурні" вона зіграла одну з головних ролей - Горпину.

Виходила Оксана Жужельська і на подіум. Двічі, у якості моделі, журналістка брала участь у рівненських модних показах.

Тепер, Жужельська вирішила змінити професію, залишити мікрофон і стати, так би мовити, по інший бік телекамери. Оксана тепер займатиметься інформаційним напрямком в команді теперішнього очільника області, регіонала Василя Берташа.

- Так справді тепер працюю у прес-службі Рівненської ОДА. Я п'ять років пропрацювала на телеканалі РТБ журналістом. Чому не спробувати щось інше? Надійшла пропозиція і я погодилась. Багато чого змінилось у моєму житті за останній тиждень. У мене почалось нове життя, - розповіла Оксана Жужельська.

До слова, Оксана Жужельська не перша журналістка телеканалу РТБ, яка реалізовуватиме інформаційне висвітлення діяльності облдержадміністрації. Керівником прес-служби голови Рівненської ОДА є Юлія Гуменюк, яка до 2010 року теж працювала на обласному телебаченні. Також в прес-службі працює Ірина Бікус, яка два роки тому теж працювала журналістом РТБ. Тож навряд чи Оксані доведеться довго адаптуватись в новому колективі.

Може колись Оксана Жужельська вирішить знову щось змінити у професійній діяльності і піти, наприклад... в політику. Зрештою, в Україні такі приклади непоодинокі. Згадайте хоча б таких журналістів, які стали політиками, як: депутати Андрій Шевченко, Володимир Ар'єв, Ірина Геращенко, Ганна Герман чи голова політради партії "Наша Україна" Ірина Ваннікова. Хто зна, може колись й Оксана Жужельська поповнить цей список.

Хай щастить!

Фото взяті зі сторінки Оксани Жужельської у соцмережі "Вконтакті"

Коментарі

Протермінований продукт без знижок не беруть.

Сенсаційна новина!))

Це справді сенсація))))) Негайно - на першу шпальту! )

Яка різниця хто куди пішов...Ви навпаки повинні тримати це в тайні бо мінус саме Вам!!! А Оксана молодчинка далеко піде...

Що на державному каналі РТБ працювала на владу (там, щоб ви знали, працівники прирівняні до держслужбовців), що тепер в ОДА буде продовжувати працювати на владу. В прес-службі ОДА вже всі журналісти каналу РТБ зібралися. А інших туди і не візьмуть, ясна річ. Бо хто інший буде підлизувати? Хоча проти самоъ Оксани нічого не маю, бо просто не знаю цієї відомої рівненської журналістки ))

Оксана молодець і дуже рада за неї. Удачі у новому напрямку!

А я за неї радий, пані Оксана постійно шукає себе. Щось нове ні для кого не завадить

Емм. Я звісно перепрошую- але як в рівному журналісти можуть бути відомими? Тим паче ця пані. Пол з дюком хоча б займаються самопіаром і роблять собі ім’я "нізчого" пишучи відверту ахінею. а тут?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.