У Рівному Олег Винник роздавав автографи прямо на сцені

У Рівне з концертною програмою "Счастья много не бывает" завітала зірка світових мюзиклів, неповторний тенор, популярний співак, композитор і автор пісень Олег Винник.

 

 

 

 

Незважаючи на те, що у четвер, 7 листопада, у Рівному відбулось одразу три концерти популярних артистів, шанувальники творчості Олега Винника не зрадили улюбленому співаку - вільних місць у залі МПК "Текстильник" майже не було.

Концерт розпочався із запізненням у півгодини. Глядачі викликали артиста на сцену оплесками. Проте першою вийшла на сцену "Королева східного танцю" Алія та виконала танець живота під східні мотиви.

Коли ж на сцену вийшов Олег Винник та виконав свою пісню "Ангел", від якої жінки були просто в захваті. Артист не просто виконував свої композиції, а пританцьовував, "стріляв очима" у жіночу половину зали. Найбільше пощастило тим, хто сидів у перших рядах і не пропустив жодного моменту, адже співак зробив все можливе, аби жінки повірили, що він виконував пісні саме для них.

Харизматичний, запальний і водночас ліричний блакитноокий блондин виконав свої пісні з особливою щирістю, співаючи пісню "Мої батьки", він ледь стримував сльози. Незрівнянним також було виконання пісні "Ніч яка місячна".Чи то надмірна ліричність, чи сила голосу та сила української пісні, не залишили нікого байдужими.

Крім того артист заспівав свої хіти "Счастье" "Не ты", "Невеста", "Аромат моей мечти", "Па-па", "Любимая", "Аеропорт", та україномовні "Полон", "Надкусили місяць зорі", "Вовчиця" та багато інших.

-Я знаю що у вашому місті сьогодні виступає багато моїх колег, дякую, що обрали мене. Я дуже радий вас всіх бачити,- звернувся до глядачів Олег Винник.

Виконання пісні "Ніч яка місячна"

Під кінець, концерт перетворився на дискотеку 90-х. Адже Олег Винник виконав пісню гурту "Фристайл" "Прощай навеки", і шанувальниці танцювали прямо на своїх місцях. Аби бути ближчими до своїх прихильниць, артист двічі виходив в зал, обіймав та цілував жінок та дівчат.

Виконання пісні "Моя любов"

- Я бажаю вам кохати і берегти один одного. Будьте щасливими, - побажав наостанок артист.

Під час виконання пісні на біс "Счастье", Олег Винник роздавав автографи прямо на сцені.

Коментарі

З ваших коментарів видно що ви не є прихильником творчості Олега , але не в цьому парадокс. Критикувати людину яка досягла успіху це гріх. А те що він їздить з концертним туром по українських містах говорить про те що він людина працелюбна і не цурається ніякої роботи і це долеко не є пониженням рівня а скоріш за все бажання бути ближче з людьми які цінують і люблять його творчість, Олег не сів на Олімпі слави а продовжує працювати вже на Батьківщині щоб здобути визнання і любов своїх співвідчизників судячи по наповненості залів на концертах це йому вдається. Дозвольте не погодитися з висловлюванням "Журналіст перш за все має бути критиком" оскільки на мою думку кожен журналіст який звичайно себе поважає повинен висловлювати власне бачення спираючись на факти і не опускатися до рівня "базарної баби". На кінець хочу побажати вам бути трішки добрішим оскільки критика породжує критику, сьогодні ви когось , а завтра вас.

не "хочь" а "хочеш". школота.
Те що це П**зда а не звьозда. Знайшли кумирів. це співачка однієї пісні.

Це просто компіляція з сайту артиста.
Але цікаво інше. Ви дійсно вважаєте, що артист, який стільки разів, якщо вірити його сайту, успішно виступав в настільки серйозних постановках, отримував визнання ітд.... стане їздити гастрольними турами по провінційних задвірках країн СНД? Та ще й з відверто кабацьким репертуаром?
Це все одно, якби наприклад Володимир Гришко після сцен всесвітньо відомих оперних театрів став би співати під гармошку в переході. Одним словом, явне пониження рівня. Добровільно жодна людина ні на що подібне не піде, навіть пояснюючи це для широкого загалу бажанням працювати сольно.
Вочевидь автор статті багато самохвалебних сентенцій з сайту співака сприйняла на віру. Журналіст перш за все має бути критиком. Але наскільки гострі і критичні публікації на цьому сайті на політичну тематику, настільки ж беззубі і непрофесійні - на тематику навколомистецьку. По принципу "ну і шо, а мені нравицця".

чуєш, а ТІна Кароль яка приїжає - зірка ? Вона також буде співать у Текстильному. То шо ти хочь скзаать?

Олег Винник - співак, композитор, автор пісень, популярність якого набирає обертів на пострадянському просторі, більше відомий в країнах Європи - Німеччині, Австрії, Швейцарії як талановитий виконавець головних ролей найпопулярніших мюзиклів під сценічним ім'ям OLEGG.

Під час перебування в Гамбурзі Олег Винник приймає рішення спробувати себе в новому жанрі - "мюзикл". Першим його досвідом стає роль Люченцио з мюзиклу "KISS ME KATE", яку співак грав у європейському турі протягом двох театральних сезонів (1999-2001). Талант Олега також розкривається в ролях Фебуса і Клопена у бродвейській постановці мюзиклу "Собор Паризької Богоматері" (Берлін, 2001-2002). У Гамбурзі він грає Роберта Хітченса і Бріко в постановці "Титанік" (2002-2003).

Справжнім проривом, який закріпив за Олегом статус "ЗІРКИ", є мюзикл "Знедолені" ("LES MISERABLES") за однойменним романом Віктора Гюго (THEATER DES WESTENS, Берлін, 2003-2004). Співак блискуче зіграв одну з найскладніших і красивих титульних ролей світових мюзиклів - роль Жана Вальжана, завдяки якій він був визнаний "НОВИМ ГРАНДІОЗНИМ ГОЛОСОМ 2003 РОКУ", за версією європейського музичного видання "DA CAPO". Його партнером по сцені був Уве Крегер - зірка Європейських мюзиклів, який виконав другу роль - інспектора Жавера. Продюсер мюзиклу сер Камерон Мекінтош, який відвідав берлінську прем'єру, зізнався, що Вальжан у виконанні Олега Винника - яскраве виконання цієї ролі за всю історію існування "Знедолених", з часів першого показу, що відбувся на Бродвеї в 1985 році. Сер Мекінтош сказав: "OLEGG - кращий Жан Вальжан, яких я показав світові за 20 років". Олег став наймолодшим виконавцем ролі Вальжана, зігравши у свої 30 років роль героя, якому на початку мюзиклу 46, а у фіналі - за 80 років ".

Театральний сезон 2005-2006 проходить в Штутгарті (APOLLO THEATER), куди Олега запрошують на наступну велику роль - образ Чорного принца - Смерть (DER TOD) в мюзиклі "Елізабет" ("ELISABETH"). За цю роль виконавець отримує високу оцінку з боку культурних оглядачів та музичних критиків, захоплені відгуки на сторінках професійних журналів і відомих періодичних видань. Олег отримує загальне визнання і займає вищий щабель в ієрархії провідних солістів світу мюзиклів.

Надіюсь вичерпна відповідь.

яка "актуальна" стаття через тиждень після заходу... ну а фото.. ну просто реклама айфону)

"зірка світових мюзиклів" у текстильному.. що за бред?

"завітала зірка світових мюзиклів" - питання до автора статті.
У яких мюзиклах брав участь персонаж, які мюзикли і на підставі яких критеріїв Ви називаєте "світовими", і чи розумієте ви взагалі значення слова "мюзикл"? З задоволенням почую вичерпну відповідь, хоча й підозрюю чималий пробіл в знаннях.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.