Донька директора каналу "Рівне 1" зняла фільм на мільйон гривень

Дочка засновника видавничого дому "ОГО" Віктора Данилова молода режисерка Христина Сиволап зняла свій перший короткометражний фільм "Давай не сьогодні". Про що фільм та як відбувались зйомки читайте далі.

 

 

 

Сценарій кінокартини переміг на п`ятому відкритому конкурсі кінопроектів від Держкіно і, згідно з правилами, отримав стовідсоткове фінансування. Бюджет фільму склав 1 мільйон 259 000 тисяч гривень.

Зйомки фільму вже завершились, зараз перебуваємо на стадії монтажу. Знімати комедію приносить велике задоволення знімальній групі, це додає процесу хорошої атмосфери і сміху. Сюжет переповідає історію дідуся та бабусі, які вирішили померти в один день. Але їх спогади та розмови відтягують той останній момент, який вони хочуть пережити разом. І ось вони нарешті зважилися... Та життя виявляється набагато непередбачуванішим, аніж смерть, - розповіла режисер фільму Христина Сиволап.

Сценарій фільму Христина Сиволап написала у співавторстві зі своїм чоловіком Олексієм Сиволапом. Цікаво, що головних героїв стрічки також звуть Христина та Олексій. Подружню пару на екрані зіграли актор Володимир Задніпровський і актриса Алла Соколова.

Актор Володимир Задніпровський та режисер Христина Сиволап

Режисерка Христина Сиволап у 2013 році закінчила КНУТКІТ ім. Карпенка-Карого за спеціальністю "режисер телебачення". Над візуальною частиною фільму працювала оператор Діана Оліфірова, яка здобуває другу операторську освіту у Лондонській національній школі кіно та телебачення, пише mpaua.org

Фільм знімали у Києві, в районі Подолу. Екстер`єром були радянські будинки періоду молодості головних героїв, а в інтер`єрі квартири - труни, які подружжя заздалегідь підготувало для свого спільного ритуалу.

"Давай не сьогодні" знімала компанія "Директорія кіно" на замовлення Державного агентства з питань кіно, повідомляє kyiv.comments.ua

На екрани фільм вийде у травні 2014 року, це зазначено на сайті Держкіно, отож чекаємо на прем'єру фільму.

Коментарі

Так держать, Кристина. Родителям респект - вырастили талант!!!

Круто, дівчина молодець! А батьку є чим гордитися!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.