Автомобілі відомих рівнян - Частина 3. ФОТО

Ми продовжуємо цикл матеріалів про автомобільні вподобання знаних людей Рівного. У третій частині циклу матеріалів журналіст насамперед цікавилася марками автомобілів відомих рівнян та цікавими історіями, які можливо виникли за час користування "ластівками". Отож, які автівки зараз у тренді та на що звертають увагу знаменитості обираючи собі "залізного друга" - далі у матеріалі.

 

Сергій Рибачок: "Автомобіль – це у першу чергу засіб пересування із точки "А" до точки "Б""

Помічник народного депутата України Олега Осуховського, депутат Острозької міськради Сергій Рибачок чотири роки назад обрав для себе автомобіль марки "BMW 520".

Впродовж цих років викладач кафедри "Політологія" Національного університету "Острозька академія" (це ще одна професія депутата) встиг побувати на своїй "ластівці" і за кордоном:

- Пам’ятаю у своїй поїздці до Варшави я за звичкою припаркувався на одній із вулиць міста та пішов у своїх справах. Що цікаво – я зовсім не звернув увагу на якій вулиці  залишив автомобіль! – пригадує Сергій. – Як результат - довго блукав вулицями міста та шукав свою автівку. Це була найцікавіша історія за час користування автомобілем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Персональні авто відомих рівнян. ФОТО

Помічник депутата зауважив, що у автомобілі в першу чергу цінує надійність. Дуже важливо, щоб авто весь час знаходилося у нормальному технічному стані, щоб ним було зручно дістатись із точки "А" до точки "Б".

На запитання журналіста про плани щодо зміни автомобіля, депутат зазначив, що вже задумується над цим. Проте якої марки буде обновка Сергій Рибачок ще не вирішив.

Дмитро Якимець: "Найкраще авто – це те, яке можна легко продати"

Голова Рівненської громадської організації "Рівненський громадський контроль", депутат Сарненської районної ради їздить на авто марки "Volkswagen Passat" 2003 року випуску.

- Не зважаючи на те, що моєму автомобілю вже десять років, із впевненістю зауважу – це моя найнадійніша машина. Загалом я мав декілька автомобілів, тому з власного досвіду можу сміливо зауважити, "Passat" - це надійність та ліквідність, - роздумує  у телефонній розмові Дмитро. – Тобто, якщо колись прийде час для продажу автомобіля, то машина має бути такою, щоб власник  зміг її продати протягом кількох днів або тижнів. Якраз "Volkswagen Passat" є настільки популярною машиною, що на неї завжди є попит.

У кінці розмови голова рівненської організації зазначив, що наразі у нього ще такий «ліквідний момент» не настав і зі своєю "ластівкою" останній не збирається прощатися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автомобілі відомих рівнян - Частина 2. ФОТО

Володимир Петрів: "Ви натрапили на людину відому, але не з відомим автомобілем!"

- Ви зателефонували не до того, хто може похизуватися своїм автомобілем!, - такими словами розпочалась розмова із директором Рівненського драмтеатру. – Я своїм автомобілем "BMW 316" користуюся вже десять років, автомобіль не є дорогим, проте дуже практичний.

Володимир Юліанович розповів журналісту, що автомобілем користується разом із дружиною. У ході розмови також зазначив, що його автівка 1996 року випуску, придбав її через підходящу на той момент ціну.

- Це справді старий автомобіль, але на жаль я не можу собі дозволити придбати більш нове та дорожче авто, - щиро розповідає Володимир Юліанович. – Моєму "BMW" вже 17 років! Такі автомобілі вже викидають на звалища, але я з дружиною ще на ньому катаюсь.

Едуард Хитрий: "Водій завжди повинен відчувати свій автомобіль"

Відомий у Рівному фотограф Едуард Хитрий до вибору свого автомобіля підійшов із хитринкою:   

- Людина свій автомобіль повинна відчути, як я відчув свій "Opel Astra" у 2008 році. Ти обираєш автомобіль і ти повинен розуміти – ось це твоя машина. Особисто я ніколи не орієнтувався на певну марку автівки чи на особливі принади машини.

Фотограф розповів, що на данний момент міняти свій "Opel" на інший автомобіль не збирається, оскільки автівка Едуарда влаштовує на всі сто відсотків.

Сергій Понурко: "Завжди подобалося їздити на автомобілях вищого класу"

Власник популярного серед молоді нічного клубу «Стадіо Паб» Сергій Понурко вже більш ніж півроку користується автомобілем "Infiniti FX35".

 

- При виборі автомобіля нічим не керувався, можливо лише загальним вподобанням. Раніше їздив на "Nissan", тепер чомусь захотілося покерувати автомобілем вищого класу, тому мабуть і обрав "Infiniti".

У ході розмови Сергій Понурко також розповів, що і його дружина має власний автомобіль, але із різних причин розповідати про нього не захотів.

Коментарі

В "Стадіо" немає мясних тарілок по кілограму.до речі також відбивних нема.а на рахунок дискотеки зайди в пятницю або суботу і побачиш.

Старий прийомчик! Якщо нічого сказати....
Правильна відповідь: "Исправимся, детям спиртоное продавать не будем!"

Ты дебил?

А за паспортом куди паєхал в Ростов чи Рязань? Вихованнячко ще те....

Я не с тобой ни с кем другим свиней не пас. Я на чужую территорию не захода.свиньи это твоё...

Ти мені не тикай! Я з тобою свиней не пас.... А гімназисти з 7 школи за дня там пивко попивають.

Тебе что ли продали? Туда до 21 года не пускают. Мы с друзьями пошли так наш друг выглядел моложе 21. Пришлось ехать за паспортом.

У Хомчушки "Шкода Супер В" і робоча "Тойота Кемрі" з номерами 1111

А ще в Стадіо... дітям алкоголь продають... Нічим не гребує.

Що є то є!
1. А тарілка м'ясна. Пише кілограм а при нас приносили ваги сусідньому - там максимум було грам 800.
2. Замовляли відбивну, гарнір, солодке... принесли солодке, потім через годину сказали ще трошки почекати, і на кінець кажуть що ми або окремо принесемо або буде щось одне, так ми і не дочекались... хоч знижку зробити хрен там )
Брати за вхід і ще щоб сісти за стіл гроші - хто так не буде любити преміум клас.

Раніше якість закладу по дискотекам була краще, але все котиться в тартар :)

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.