Анна Семенович розповіла про своє рівненське коріння

Відома російська співачка, акторка, телеведуча та екс-учасниця гурту "Блестящие" Анна Семенович, яка вже давно є секс-символом російського шоу-бізнесу зізналась як саме пов'язане Рівне з її родиною.  

 

 

 

У журналі "Теле7" було опубліковане інтерв’ю з Кузьмою та Анною Семенович, адже вони ведуть разом телепередачу, під назвою "Машина часу".  

Розважальні журнали та плітки про зірок шоу-бізнесу давно стали звичними для всіх. Проте нас зацікавило інше - в цьому інтерв’ю російська зірка зізналася, що її тато родом з Рівного.

Ось відрізок опублікованого інтерв’ю:

"Анна, вивчили українську мову? Який український вираз використовуєте найчастіше? Як влаштувалися в Україні на час зйомок?

АННА : На зйомках "машини часу" мені дійсно доводилося говорити кілька фраз українською мовою. Так що привітатися українською я точно можу. А взагалі у мене українське коріння, мій тато з Рівного. Я виросла в Москві але дуже люблю Україну, завжди із задоволенням сюди приїзджаю. Звичайно ж, я люблю укранську кухню. І якби мене запитали, в якому місті, крім Москви я хочу жити, я б, не замислюючись, відповіла - в Києві."

Фото журналу надала Юлія Дмитренко

Ключові слова: 

Коментарі

Де можна порно з нею найти?

ПРИЇЖДЖАЮ

Кто открыл новсть, исключительно ради сисек Сименович, плюсуем.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.