Рівненські політики проігнорували концерт Ніни Матвієнко

Народна артистка України Ніна Матвієнко під час концерту у Рівному співала акапелло, танцювала, навчала молитви та цитувала вірші Ліни Костенко. Неймовірний голос, чуттєвість і емоційність виконання пісень та сила українського духу артистки підкорили рівненських глядачів.

 

29 листопада Палац культури "Хімік" зібрав чимало любителів української пісні. Концерт розпочався виступом нашого земляка Сашка Невже. Він виконав кілька запальних пісень та свою нову композицію "Мама".

Також для глядачів співав Валерій Марченко, відомий нашим краянам як композитор та аранжувальник. Його пісні переспівують навіть за кордоном. Композиції під гітару звучали по-особливому ніжно та лірично.

Коли на сцені з'явилась народна артистка, яка стала співочою душею українського народу легендарна Ніна Матвієнко та виконала свою першу пісню, глядачі були зачаровані неймовірним голосом та чуттєвим виконанням улюблених українських композицій.

Проте на концерті артистка не лише співала. Вона спілкувалась зі своїм глядачем, ділилась своїм життєвим досвідом та навчала молитви.

- Любов - це вагітність, любов - це дітки і ночі недоспані, це постійні випробування. Любити - це страшно. Коли сидиш у чоловіка в кабінеті, а йому телефонує моя подружка та запрошує на пивко. Почула, що ми посварилися...Не жартуйте з цим! Нема подружок. Пам'ятайте: сімейне - це святе. Не кажіть як у вас сьогодні день пройшов, бо він до вечора може змінитись. 

Також Ніна Матвієнко пригадала, як у юності її поцілував хлопець:

- Я тоді подумала, що від того завагітнію. Це тому, що була такою скромною дівчиною.

Народна артистка переконана, що лише дотримуючись чистоти душевної та тілесної можна зберегти найкращі якості свого роду.

- У мене голос моєї матері. У моєї доньки Антоніни - мій голос. Таке можливо лише, коли хлопець та дівчина були чистими та вірними один одному.

Читайте також: Ніна Матвієнко у Рівному розповіла про перші поцілунки та цноту

Співачка також розповіла про свою безмежну любов до пісні:

- Мене якось запитали, чого б я хотіла, і я відповіла: "Мені нічого не потрібно. Я хочу співати"

Після виконання пісні, яку вона присвячувала Голодомору, співачка розповіла про своє важке дитинство.

- Нас було 11. Я була - 5 дитина. Було дуже важко. Коли мама була вагітна і обсмоктувала кісточки від солоного оселедця, ми просили: "Дай і нам обсмоктати".

Згадала співачка і політичну тему. Говорячи про те, що для щастя та успіху необхідно любити свою роботу, вона зазначила:

- Ось ви хочете у Європу. А ви не отримаєте, що чого прагнете. Там не все так просто. Там інші закони. Там необхідно чітко знати що ти хочеш робити і робити це добре. Ніхто вам все просто так не дасть. - Нам важливо зберегти нашу українську ідентичність, тому що українці, вони особливі і не схожі ні на кого. У нас є сила духу та совість. Сьогодні наші діти стоять на Майдані, не пускайте їх, адже вони - все що у нас є і ми повинні їх берегти. Ми повинні там стояти самі.

Артистка також розповіла про те, що Рівненщина багата на співочі таланти та згадала свою ученицю.

- Була у мене одна студентка з Рівненщини. Таке мале худе, а такий голос... Вона все ніяк не могла зрозуміти, як можна співати тихо. То я їй порадила уявити, що у неї на руках маленька дитина. Коли це так, то голос сам стишиться.

Також на сцені прозвучав "Заповіт Княгині Ольги" в озвученні Ніни Матвієнко, який глядачі слухали стоячи. Тим самим співачка нагадала сучасникам про корені українського народу, про його неповторність та самобутність.

Проникливий голос народної артистки, монологи крізь сльози та українська пісня не залишили нікого байдужим.

Неймовірне виконання легендарної пісні "Сіла птаха"

Наприкінці свого виступу Ніна Матвієнко подякувала глядачам за щирість та попросила берегти себе та своїх дітей. Вона також закликала підтримати Благодійний фонд "Свята Русь - Україна", який займається просвітницькою роботою та відновлення слов'янських обрядів та традицій українського народу. 

Шкода, що всі рівненські політики та чиновники проігнорували концерт української співочої легенди. В той же час на концерти Стаса Пьєхи, Ані Лорак та Тіни Кароль вони ходили більш охоче. 

Виконання пісні "Квітка душа"

Виконання пісні "Ой летіли дикі гуси"

Нагадаємо, святкове агентство "Мегаподія" також організовує ще один концерт у Рівному. 1 грудня у МПК "Текстильник о 17:00, в рамках концертного туру, виступить Волинський державний академічний український народний хор.

Тамара Попова, Ольга Піхун

Коментарі

вивчіть українську мову, а тоді будете вказувати на "помилки"

Так, Ви праві, Саньок. На жаль, автори статті не висвітлили всієї правди про концерт. Не захотіли або не зрозуміли нічого з того, що почули, а, можливо, не дозволили їм про ЦЕ сказати. Жаль, коли тими манівцями підуть чисельні прихильники неперевершеного таланту.

не агенство, а агенТство...Виправіть будь ласка!!

І шо Галюся К. даже зі сцени не виступила і не попіарилась перед інтелігенціями? шось тут не то

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.