У Рівному виступив унікальний танцюючий хор

Волинський академічний народний хор, в неділю 1 грудня, виступив у Рівному. Артисти унікальні тим, що вони одночасно співають, танцюють та грають на різних інструментах.  На одній сцені, виступили близько 60 артистів. В основному ж складі колективу майже 80 артистів з вищою базовою освітою, серед яких п’ять заслужених артистів України та один заслужений діяч мистецтв України. 

Основу репертуару колективу складає пісенний, музичний та хореографічний матеріал Волині, в якому особлива увага приділяється фольклорній спадщині, записаній Лесею Українкою.

Послухати артистів прийшли люди переважно середнього та старшого віку, проте була і молодь, і навіть маленькі діти.

Дівчинка залюбки танцює і підспівує народним виконавцям

За роки існування Волинський народний хор провів більше трьох тисяч концертів як в Україні, так і за її межами. З великим успіхом Волинський народний хор гастролював по всій території Росії, в Казахстані, Білорусії, Узбекистані, Грузії, Азербайджані, країнах Прибалтики.

Артистам легко вдалося «розворушити» публіку, яка ще довго аплодувала після виступів. На сьогодні репертуарна палітра Волинського народного хору досить різноманітна і складає більше 150-ти пісень, танців та вокально-хореографічних композицій. Більшість з цих творів є оригінальними і вперше були виконані саме волинськими носіями культури. В свою чергу репертуар Волинського народного хору став джерелом народної пісенної творчості, з якого повною мірою поповнюють свої програми багато інших самодіяльних колективів Волині та України. 

В останні роки репертуар постійно прогресуючого колективу також стабільно поповнюється оригінальними та сучасними творами відомих волинських композиторів Віктора Тиможинського, Петра Свіста та Мирослава Стефанишина, які сміливо і досить вдало йдуть на творчий експеримент. І дарма, що хору вже 35 років, вони молоді, цікаві і веселі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.