Рівнянка змагається за звання "Королева України-2014"

Модель АМ "ПАННА", учениця Костопільської ЗОШ № 4  Ольга Терещук представлятиме Рівненщину на конкурсі "Королева України 2014".

В свої 17 красуня вже не одноразово брала участь у різноманітних конкурсах краси: "Міс Рівненщина 2013", титул "ІІ віце-міс Рввненщини", "Міс ОГО". "Міс Фото Західна Україна" на конкурсі "Міс Західна Україна".

Вже в березні наступного року на неї очікує фінал конкурсу, який проходитиме у Іспанії (Коста-Бланка). Відомо, що підготовка до гала-фіналу проходитиме в Греції в Афінах, а сам фінал проходитиме в Києві наприкінці квітня. Наразі Ольга активно готується до поїздки - конкурсантки мають особливе творче домашнє завдання, адже це конкурс не тільки краси, а й таланту, - повідомляє модельне агенство "Панна".

Про себе дівчина розповіла, що дуже любить спорт, зокрема волейбол, та активний відпочинок. Вважає своїм хобі все те, що можливо створити своїми руками. Зокрема створення власноруч екібан та штучних квітів, бісероплетіння та декорування різноманітних речей.

Коментарі

Чи є різниця між рувнянами та костопільчанами?
А ніякої

Журналісти! Ну пишіть же правильно!!! Ну яка ж вона рівнянка, якщо дівчина - мешканка міста Костопіль?! Чи ми можливо всіх, хто живе у Рівненській області, автоматично маємо прописувати у Рівному??? Вона - не рівнянка, вона - костопільчанка!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.