У Рівному Макс Барскіх привітав "Лагуну" та показав життя "По Фрейду"

Коли в одному місці дві непересічні події – це знак незабутнього святкування. Так і було, адже вчора рівненський нічний клуб "Лагуна" святкував своє восьмиріччя та зустрічав святкового гостя – Макса Барскіх.

За планом концерт зірки із програмою "По Фрейду" мав розпочатися о десятій вечора, але як кожна вагома знаменитість співак вийшов на сцену пізніше. Проте гості нічного клубу цього майже не помітили: хтось пригощався святковим шампанським,  інші – просто спілкувалися та танцювали під запальні хіти.

Близько опівночі фанати оточили сцену і чекали на вихід Макса Барскіх, якого разом із шанувальниками запросив ведучий дійства – відомий у Рівному ведучий Андрій Осташ.

Аншлаг і захоплені глядачі – так розпочався святковий концерт співака у "Лагуні". Після музичного інтро співак виконав пісню, яка не лише дала назву туру, але й стала заголовком нового творчого етапу в кар'єрі Макса Барскіх.

- Сьогодні ви почуєте дуже багато нових пісень, які ми з моїми музикантами готували для вас протягом декількох місяців, - анонсував зі сцени Макс Барських. Після чого виконав свій хіт "Болею тобой":

Дівчата настільки розігрілись співом улюбленця, що вже перестали йому аплодувати та підспівувати, а просто розпочали вискакували до нього на сцену. Вразив своїх шанувальників Макс Барскіх україномовною піснею "Небо":

Найбільш зворушливим відкриттям цього концерту стала реакція глядачів на абсолютно нові пісні "Відпусти", "Сердце", "Героин" тощо. Усі присутні гості (а їх було декілька сотень) в унісон із співаком співали та танцювали. Сам концерт тривав трішки більше сорока хвилин, мабуть через це Макса Барскіх хотілось звати "на біс" ще раз і ще раз. Закінчився концерт святковим конфеті та обіцянкою співака завітати із концертом до Рівного ще раз.

Отож, пропонуємо Вашій увазі фотозвіт із події:

Коментарі

Візит "святкового гостя" Макса Барскіх - це непересічна подія? Це варто заскрінити)