У Рівному Олег Винник розповів про Євромайдан

Багато квітів, оплесків та задоволених шанувальників – так можна охарактеризувати виступ відомого співака Олега Винника у Рівному. Місяць тому у залі МПК "Текстильник" співак дарував для глядачів неймовірні ліричні номери, але у суботу, 14 грудня Олег Винник підняв теми вже більш національно-патріотичного характеру – питання Євроінтеграції України.

Як розповіли організатори, квитки на концерт співака розлетілися ще задовго до дати виступу. На концерт завітали люди із всієї Рівненської області. Основною аудиторією були жінки різного віку. А щодо чоловіків, то вони очевидно, вирішили проігнорувати таке дійство, дозволивши слабкій половині отримати цілковите задоволення від концерту, або ж поїхати на Євромайдан до Києва.

До речі, сам Олег Винник у своєму виступі також підняв питання євроінтеграції та Євромайдану:

- Боляче, дуже боляче. Ми цивілізований європейський народ, але чомусь так сталося... Чи то ми таке допустили, чи то так склалося часом. Але ми це все переживемо, бо ми щасливі люди і любимо і будемо любити. Мені дуже болить серце за Україну, я вірю, ми переживемо цей період. Хочу з цього приводу заспівати пісню "Плачут иконы":

Не менш ліричним був Олег Винник, коли присвятив пісню батькам, після якої він заплакав:

- Дякуємо найдорожчим людям, які нас на цей світ і пустили, вивчили та навчили мудрості, життю… Наші дорогі батьки. Мої дорогі батьки!

Після таких ніжних, щирих та ліричних номерів уся жіноча половина глядачів просто "розтаяла". Найбільше – жінки у перших рядах залу – їм співак навіть цілував руки, дивився у очі та надсилав повітряні поцілунки.

Після виконання пісні "Счастье" вдячні шанувальники просто "засипали" свого улюбленця квітами та подарунками. Глядачів також вразило, коли співак виконуючи пісню "Маленькая дочь" взяв на руки маленьку дівчинку і співав разом із нею.

Від співака, який часто спускався зі сцени до глядачів, ні на крок не відходив охоронець.

Десь через годину від початку концерту, співак попросив маленьку паузу, щоб "віддихатись, переодягнутися та відпочити". Глядачів в цей час розважала східна танцівниця, яка і відкривала концерт Олега Винника.

Закінчився концерт піснею "Па-па, па-па" та оваціями глядачів.

Олег Винник вийшов "на біс" із хітом "Счастье", під який глядачі влаштували справжню дискотеку, а після закінчення пісні співак роздавав автографи та фотографувався із всіма охочими.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.