Що приніс Святий Миколай рівненським політикам?

Попри напружену політичну ситуацію в країні рівняни продовжують готуватися до свят. Ми запитали відомих політичних діячів Рівного про подарунки від Святого Миколая. Чи чемно вони себе вели? Що приніс їм під подушку Миколайчик - подарунки чи різочку? 

 

Перший заступник голови Рівненської ОДА, депутат облради Анатолій Юхименко:

Найголовніше, що різочку не приніс – це вже добре. А так… спокій більш-менш, впевненість, що все буде добре у нашій державі. 

Заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська:

-Я знайшла під подушкою три скляних ангела в такій гарній упакованій коробці очевидно, вони на ялинку і зроблені з скла з крильцями, два золотих, а один більший червоний дуже красиво дивлять. Я була вражена.

Депутат Рівнеради Олександр Нестерук:

- Я вранці так поспішав на роботу, що навіть забув подивитись під подушку. Одназначно там щось є, але вже подивлюсь ввечері. Головне, щоб цей сюрприз був від щирого серця.

Активіст Євромайдану Віталій Примак:

- Мені Святий Миколай приніс теплий светр.

Громадський активіст, голова ГО "Рівненський громадський контроль" Дмитро Якимець:

- Сьогодні вночі мені Святий Миколай приніс неймовірний подарунок – задоволений сміх моїх дітей. Бо він відвідував їх, а не мене. Тим не менш, те, що він не забув моїх діточок - це мене дуже втішило і стало справжнім подарунком. І мої дві доці дуже раділи, що під подушкою була не різочка від Антипка, а подаруночки від Миколая.

Оксана Кравець, громадський активіст, журналіст сайту "Чарівне інфо": 

- Мені Миколайчик приніс незвичний подарунок - повістку на допит у міліцію. Мабуть, я була чемною дівчинкою:)

Депутат Рівненської облради Михайло Кириллов:

- Мені сьогодні святий Миколай подарував гарний настрій. А різочку – ні. Я чемно себе поводив (сміється).

Голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий:

- В першу чергу, слава Богу, - поправку у здоров’ї, бо після складної операції у Миколая можна прости тільки здоров’я. А внукам подарував те, що вони писали, просили у святого Миколая.

 

Секретар Рівненської міської ради Андрій Грещук:

- Святий Миколай в особі моєї дружини і дочки подарував мені маленькі сувеніри. Такий приємний подарунок підняв настрій на цілий день.

Депутат Рівненської обласної ради Віктор Кривун:

- Мої діти поки у Києві, тому подарунки поки не знайшов. Не дивлячись на це, настрій у мене бойовий у зв’язку із ситуацією в країні. Але зауважу, що із дитинства не люблю подарунки  – це знають усі друзі та близькі.

Ключові слова: 

Коментарі

Найбільший подарунок Миколай приніс Президенту Януковичу.
Сьогодні три основні опозиційні партії: Батьківщина, Удар, Свобода - почали "зливати" Майдан. Це "злиття" почалось з початком засідання Верховної Ради. Тому всім беспартійним учасникам українських Майданів слід перенести центр своїх зусиль на створення нової потужної опозиційної проєвропейської партії.
Жодного покращення існуючі опозиційні партії для вас не "виб'ють". З сьогоднішнього дня доцільно перенести свої зусилля на європеїзацію Рад всіх рівнів.

Особливо примак відомий Рівненський політик )))))) і прізвище у нього странне

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.