Рівненські фанати випрошували особисті речі Сергія Бабкіна

Як завжди босий, щирий та шалений Сергій Бабкін виступив зі своїм концертом у Рівненському драмтеатрі 18 грудня. Пісні, від яких мурашки по шкірі, емоції, які переповнюють публіку та самого артиста, нестримне шаленство. Він не вміє інакше. Саме за це його люблять.

Концерт розпочався із затримкою у десяток хвилин. Вже з перших акордів публіка почала аплодувати і не припиняла це робити майже докінця виступу артиста. Пісні розпочинались із оплесків, супроводжували їх та ними закінчувались. Завдяки такій підтримці фанатів, у залі тиша не тривала довше ніж кілька секунд.

Почав свій виступ Сергій Бабкін із пісні "Забери", і відразу отримав шквал оплесків та схвальні вигуки. Після виконання відомої композиції, російськомовний артист сказав публіці щире українське "Дякую!".

Далі були ніжні "Цветы", іронічне "Тук-тук", ліричне "Сокровище". А потім, як крик душі - його "Герой", яку не можна назвати просто виконанням пісні. Це вже ціла вистава одного актора у виконанні Сергія Бабкіна.

Подекуди пісні не закінчувались, а перетікали одна в одну, що заводило публіку ще більше. А додаткову порцію оплесків Сергій Бабкін отримав за українські пісні "Злива" та "Ще осінь зовсім молода...".

Романтичні "Не уходи" та "Дыши" зал слухав затамувавши подих, а ось частинку "Стрелы"співали в повний голос разом із виконавцем.

Після закінчення виступу Сергія Бабкіна, шанувальники аплодували стоячи, у залі звучали овації, вигуки зі словами вдячності за неперевершений концерт. 

- Ви неймовірні. Дякую вам, рівняни, за такий теплий прийом, - сказав у відповідь глядачам артист. Фанати звичайно ж не могли просто так відпустити співака та його музикантів. Кілька хвилин зала безперервно викликала улюблених виконавців на біс. І ось музиканти знову на сцені і разом із глядачами співають "Я не той, хто тобі потрібен". Коли Сергій Бабкін побачив, що шанувальники почали танцювати попросив увімкнути у залі світло, аби краще це бачити.

Коли виконавці пішли зі сцени, фанати спробували знайти біля неї, якісь випадково загублені речі свого кумира. Одна із дівчат підійшла до охоронця концерту та попросила забрати медіатор Сергія Бабкіна. Невідомо з якої відстані, але вона побачила, що співак його впустив. Після тричі повтореного "Ну, будь ласка", шанувальниця таки отримала з рук охоронця омріяний трофей, який він знайшов на підлозі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.