Рівненських моделей-"Різдвяних Янголів" зніматимуть у кіно

Вихованці агентства "Art Models" святкували перемогу на Міжнародному конкурсі-казці "Різдвяний Янгол" у Івано-Франківську. У конкурсі окрім рівненських діток-моделей, брали участь діти із різних куточків, зокрема, України, Білорусі, Молдови, Прибалтики, Чехії.

Наше місто у проекті вже кілька років поспіль представляють фіналісти обласного фестивалю краси і талантів "Перлинка Рівного". Цьогоріч, честь Рівного відстоювали: Влада Шевчик, Ліна Корнійчук, Валерія Топчій, Мурад Гусейнов та Валерія Гусейнова.

- Наші вихованці втретє вибороли титульні нагороди. Цього року у конкурсі взяло аж п’ятеро дітей з Рівного. "Бронзового Янгола" отримала Валерія Гусейнова, "Срібних Янголів" привезли додому Влада Шевчик, Ліна Корнійчук та Валерія Топчій. А Гран-прі конкурсу виборов Мурад Гусейнов, - хвалиться здобутками директор "Art Models" Оксана Ігас. – Зі своїми творчими номерами діти виступатимуть і у розважальних центрах містах, у гостях в хворих діток у лікарнях.

-  Це була дебютна поїздка моєї доньки. Дуже сподобалась сама атмосфера міста, те, як у ньому святкують Різдво, ті звичаї, яких немає у Рівному, - розповіла мама учасниці Валерії Топчій Наталія. – Це лише тільки початок модельної кар’єри наших дітей.

"Різдвяний Янгол" подарував маленьким рівнянам багато нових можливостей:

- Завжди такі проекти дарують можливість отримати запрошення на інші проекти. ТМ "Art Models" тісно співпрацює із дитячим журналом "Kids.UA", і наші діти отримали запрошення на безкоштовні зйомки у цьому журналі. Також із Одеського продюсерського центру "Домінік Джокер" отримали запрошення на зйомки у серіалі "По дорозі в Діснейленд", зауважила Оксана Ігас.

Також рівненських дітей запросили на участь у кількох конкурсах, зокрема, "Маленька Королева України", національний конкурс "Принц і Принцеса", міжнародний проект "Дні дитячої моди".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.