Рівненська співачка Тетяна Ширко - про програш нацвідбору "Євробачення"

 

21 грудня багато жителів нашого міста, натхненно та з надією, дивилися пряму трансляцію фіналу національного відбору пісенного конкурсу Євробачення-2014, вболівали і голосували за номер 15 - саме під цим номером виступала наша землячка, талановита і гарна дівчина Тетяна Ширко. Перемогу з величезним відривом від усіх інших здобула дочка відомого артиста, призерка багатьох пісенних конкурсів, Марія Яремчук.

Одразу ж по закінченню ефіру в блогах та новинах почали з’являтися статті про фальсифікацію результатів, блокування телефонних ліній та злам серверів. Того ж дня Тетяна опублікувала в одній із соц. мереж таке: "Спасибо всем кто голосовал. А с смс голосами было что не понятное)". Редакція Костопіль.інфо не могла залишитися осторонь, тому кореспондент Людмила Осипчук запитала про відбір в Тетяни особисто.
— Таня, привіт! Ти вже не вперше береш участь у Нацвідборі на Євробачення. Чи відрізняється організація конкурсу цього року?
— Привіт усім! Так, я беру не вперше участь у фіналі відбору на Євробачення, і організація цього року мені сподобалась більше! Все було більш організовано. Репетиції проходили спокійно, всі нормально відпочили перед відбором, не було ніякої суєти. Але вкінці, коли підтасовувались голоси, все відбулося дуже дивно - призера швидко визвали на сцену, і ніхто не зрозумів, чому не показали нормальних результатів журі, ЗМІ (засоби масової інформації), смс нам на екрани...


— У загальному заліку ти не ввійшла у число перших, при чому бал журі і бал глядачів збігся. Чому так? Невдала пісня чи постановка? Мала кількість прихильників? Чи, можливо, щось інше?
— Я зайняла в загальному заліку 9 місце. Вам скажу так: я приймала участь минулого року теж, з піснею "Feeling like a sire" і зайняла по журі 4 , а ЗМІ 2 - в мене була інакша зовсім по стилю пісня, і вона була їм дуже довподоби. Цього року, ми вирішили спробувати баладу під назвою "Let Go". Це був зовсім інший стиль, можливо журі до кінця не зрозуміли пісні, хоча я знаю, що двоє з них мені поставили по 10! Тому знову виникать питання щодо голосування! Плюс, цього року були серйозні конкуренти з хорошими піснями. Співаки які перемогли або приймали участь у проектах - "Х-фактор" (СТБ), "Фабрика зірок" (Новий канал), Голос країни (1+1) й так далі, тому у них була велика підтримка. "Євробачення" - це конкурс пісні, головне мати не голос на 4 октави, а хітову пісню! Ви перегляньте переможців останніх років. Я думаю, якби мене допустили до конкурсу, ми з командою допрацювали б пісню, тому що цього року все робилося дуже швидко. Наприклад, Злата Огнєвич минулого року майже до самого травня, тобто до самого Євробачення, перероблювала все аранжування і вдосконалювала пісню. Я тепер зрозуміла і свої помилки, і недопрацьовані моменти. І скажу: я не зупиняюся, будемо робити пісню під той формат, який потрібен, і будемо підкорювати Євробачення! Я вважаю, що моя пісня могла достойно представити нашу країну, тим більше з такою чудовою командою - на бек-вокалі була Дарія Менеєва (бек-вокалістка Злати Огнєвич під час виступу в Швеції) та у номері танцював балет у складі Катерини та Василя - перможця 4 сезону шоу "Танцюють всі" (СТБ).


—"Ми обирали пісню, яка найкраще звучала б, яка відповідала би формату Євробачення і змогла би гідно представити Україну на Європейській сцені." - слова Ю. Рибчинського. Чи вважаєш ти пісню-переможець "Tick-Tock" такою?
—  У попередньому питанні я вже сказала , що, можливо, журі не до кінця зрозуміли мою пісню. Проти Марічки нічого не маю; пісня"Tick-Tock" хороша, зрозуміло, що потрібно допрацювати її ще, так як сказала Яремчук на пресс конференції. Я бажаю їй удачі і тільки перемоги! Завжди, коли дивлюсь Євробачення вболіваю за нас, не дивлячись на те, чи приймала участь у відборі, чи ні.

— Зараз багато говорять про фальсифікацію результатів і про те, що Марічка Яремчук - активна прихильниця влади і Партії Регіонів. Чи думаєш ти, що нинішня політична ситуація в Україні вплинула і на визначення переможця цьогорічного відбору?
— Нічого не можу сказати Вам про те, чия вона прихильниця, я не цікавилася цим. Але я просто читала в деяких соціальних мережах, що була якась там накрутка смс голосування. Це все чутки, тому я нічого більше коментувати не буду. Скандали кожного року, коли хтось проходить на Євробачення! А Марічці бажаю удачі! Щоб Вона гідно представила нашу країну.

 — Це, мабуть, найочевидніше питання:) Чи будеш ти приймати участь у відборі наступного року?
 — Чи буду приймати участь в наступному році у відборі?) Це покаже час і, звичайно, будемо пробувати робити, шукати, писати пісню. Якщо буду відчувати, що пісня достойна - піду на відбір, якщо ні - то зроблю паузу на рік. Зараз я зайнята підготовкою дуету з відомим співаком, але всі подробиці поки що розкривати не буду.

Коментарі

Я з Києва і найбільше мені сподобалася Т.Ширко, хочай й інші були дуже цікаві, але точно не М.Яремчук. Звичайно ж риги все спотворили, як було вже не раз, так само і з Гайкою було у 2012р. Але у 2016р., я певен, точно переможе Т.Ширко!

А кому взагалі цікава Ширко?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.