Якими казковими героями в дитинстві були рівненські журналісти

Редакція сайту «ВСЕ» вітає вас із Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай вам у Новому 2014 році буде краще ніж було, а усі мрії збуваються. Кохайте і будьте коханими. Подаруймо найдорожче і найцінніше  - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше. Нехай Новий рік принесе у вашу домівку веселий настрій, здоров’я, щастя та достаток. З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Пишучи про інших,  ми самі часто залишаємося у тіні, тому на чисельні ваші прохання та запитання про журналістів нашого сайту ми підготували до Нового року матеріал  про те, хто ким був на новорічних ранках, про що мріяли і чи збулися мрії журналістів сайту «ВСЕ».

Олексій Кривошеєв: «Образ мушкетера був тоді найулюбленіший».

Раннє дитинство у мене пройшло в селі і в садочок я не ходив. Новорічні ранки в моєму житті з'явились тоді, як пішов до школи. Найчастіше на новий рік я був мушкетером. Мама купила шматок тканини, з якої ми робили плащ. На нього наклеювали хрест вирізаний з м'якого картону і обклеєний фольгою. Шляпу теж клеїли з картону, а шпага була дерев'яна. Лише один раз у мене був ще костюм ковбоя. Зараз уже не пригадаю, які подарунки дарували, але одна дитяча асоціація з Новим роком є, це апельсини з чорними ярличками-наліпками у вигляді ромбиків. Здається їх в СРСР з Індії постачали. І от ці апельсини вперше спробував у Москві коли поїхали з бабусею на Новий рік до тітки. Образ мушкетера був тоді найулюбленіший. Хотілось бути схожим на героїв фільму "д'Артаньян і три мушкетера" з Михайлом Боярським. Це був герої для багатьох хлопчаків. До сих пір можу цитувати героїв цього фільму. Колись у 2008 році, коли щойно обраний тоді міським головою Володимир Хомко пропонував стати його прес-секретарем - відповідав йому фразою з фільму: "Для мушкетера Атоса єто слишком много, а для графа де ля Фер, єто слижком мало". Цей персонаж фільму був мій улюблений герой. Хотілось бути схожим на нього.

Юрій Дюг: «На новорічних ранках був  козаком, мушкетером, ковбоєм, інопланетянином і Дідом Морозом .»

Найцікавіше те, що раніше мені новорічні ранки здавались нудними і не цікавими. Думав, що в інших було цікавіше. А зараз згадую, і розумію було дуже весело і якось по домашньому здорово. Ще в садочку був на новорічному ранку козаком . Правда козак був з присмаком «тітушки», бо шароварів не було, був вбраний у червоні спортивні штани. Також пізніше встиг пограти навіть в ляльковому театрі – вовка та ріпку. Вже в школі мене двічі наряджали мушкетером.  Одного разу форма була чорною з залізною шпагою. Іншого – сірою, а шпага дерев’яна, важка і майже з мене ростом. Намучився з тим мечем). А в класі  шостому  ми всім класом стали інопланетянами. З пакеті в поробили форму зоряного флоту, з дощику і навушників – рожки. Разом готували цілу програму вірші, співи танці і жарти. Вся школа була вражена нашим виступом. Наступного року я з чотирма друзями нарядилися вже ковбоями.  З армійських поясів та кобур зробили збрую, забрали в батьків сорочки і жилетки від костюмів, джинси. Капелюхи ми робили самі. Наші однокласниці навіть нам допомогли зробити танцювальний номер. А в дев’ятому класі взагалі довелось на трьох новорічних ранках в школі бути Дідом морозом. На дитячому ранку в мене була маленька снігурочка, а вже ввечері вів концертну програму з снігуркою старшою за себе на два роки.

 

Ольга Піхун: «У дитинстві мріяла дуже багато і завдяки батькам ці мрії ставали реальністю».

В дитячому садочку на новорічний ранок я була сніжинкою, здається, що тоді всі були сніжинками та білочками. Нажаль біля ялинки дитячої фото не маю. В дитинстві Новий рік - це було справжнє свято, пам’ятаю, як ми готувались вчили вірші пісні новорічні і, як чекали подарунків. В шкільні роки вже все було по іншому, а садочку ще віриш у Діда Мороза. Під ялинку Дід Мороз зазвичай приносив іграшки та цукерки. У п’ять років, я впіймала Діда Мороза, і зрозуміла що  це тато. Було спочатку дуже смішно, втім зрозуміла, що Діда Мораза не існує. В садочку я дуже хотіла піти якнайшвидше до школи, а в початкових класах мріяла стати вчителем, проте мрія не збулась, адже лише в старших класах я зрозуміла, що не хочу все життя провести в школі. Взагалі у дитинстві мріяла дуже багато і завдяки батькам ці мрії ставали реальністю. Наприклад, коли захотіла собаку - мені її подарували. Тобто мрії були дуже реалістичні.

Вікторія Мамотюк:  «Я пишалася головною роллю кози із казки «Коза-дереза»

У дитинстві думала, що у мене образ принцеси, проте, скоріш за все була сніжинкою. Я завжди була дуже активна і грала головні ролі у різних виставах, приймала участь у всіх конкурсах які згодом вигравала. Пригадую, у п’ятирічному віці дуже пишалася головною роллю кози із казки «Коза-дереза». Тоді мені сказали, що я хороша актриса. А взагалі, за похвалу у дитинстві  готова була гори звернути. Якщо мене похвалять, то наступного разу зроблю ще краще. Мене у  дитинстві не можна було критикувати, сварити, примушувати. Такою, мабуть, лишилася і до цього часу. Найяскравіші спогади це святковий Новорічний стіл з мамою, татом та сестрою. Дуже було приємно отримувати подарунки. Пригадую хвилювання від того, що було дозволено не лягати спати скільки захочеться. Хоча зараз більше люблю Різдво.   

Віта Рижук: «У дитинстві мріяла стати прем'єр-міністром, щоби відмінити правило спати в обідню пору в садочку».

Ще з дитинства не любила бути схожою на інших, тому варіант на той час банального костюма сніжинки відразу відпадав. Довго з мамою мудрували, ким я буду на новорічному ранку і одноголосно зупинились на образі Мальвіни із фільму "Пригоди Буратіно". Проте, коли перейшла у старші класи, від банальності не втекла - чотири роки підряд виконувала роль Снігуроньки на шкільних ранках у початкових, середніх та старших класах. За всі ці роки настільки сподобалася ця роль, що інколи і зараз на запрошення батьків, вітаю їхніх малюків із Новорічними святами. Мені близький образ Снігуроньки - маленька людина, яка робить великі добрі справи. А дитяча мрія моя була дуже простою - хотіла стати прем'єр-міністром України. Цього я особливо хотіла у підготовчій групі, коли усіх діток у групі вдень заставляли лягати спати. Для мене це було важко, адже коли у тебе багато енергії - спати взагалі не хочеться, тому мріяла стати прем'єр-міністром, щоби відмінити правило спати в обідню пору в садочку. У школі ця мрія не змінилася, там я також хотіла провести багато своїх нових реформ (сміється, - прим. автора). А чи збудеться моя мрія… Поживемо - побачимо!

Анна Радько:  «У школі «доросла» до ролі Снігової Королеви»

В дитинстві я була дуже вигадливою дівчинкою. Мені подобалось грати різні ролі, я легко перевтілювалась з одного образу в інший. Тому на святкових ранках завжди з радістю приймала участь у різних сценках, які готувались завчасно.

Що стосується костюмів – була Червоною шапочкою, Янголом та двічі Снігуронькою. При чому справжньою Снігуронькою, яка допомагає Діду Морозу у проведенні святкової програми.

А у школі «доросла» до ролі Снігової Королеви. Я досить стримана у емоціях, тому такий образ давався легко. Я обожнювала приймати участь у Новорічних дійствах, а потім відчула, що можу їх організовувати. Мені вдавалось гуртувати друзів навколо підготовки різних  веселих розіграшів, сценок, концертів, конкурсів та святкувань. Таке ж відбувається і сьогодні, я дуже люблю дивувати людей сюрпризами! То ж Новорічні свята у моєму оточенні завжди проходять весело.

Тамара Попова: « В дитинстві я мріяла стати космонавтом».


Усі знайомі сміються, коли кажу, що на новорічних ранках у садочку була хлопавкою. Напевно, уявляють, що костюм мав форму цієї піротехніки, і як смішно у цьому мала б виглядати дівчинка. Але це не так, мама просто обшивала білу сукню різнокольоровими кружечками, які вирізала із клейонки. І сніжинкою доводилось бути.

А ще була зіронькою, напевно через те, що мріяла стати космонавтом. Мені дуже подобалось розглядати зоряне небо і вивчати по атласу зірок назви сузір'їв. Часто розмірковувала над тим, чи ми одні у Всесвіті. Тому хотіла стати космонавтом, аби це з'ясувати.

На жаль, у дитинстві часто хворіла і довелось пропустити частину новорічних ранків. Тому зараз мама каже, що для родини найбільшим новорічним подарунком було те, що я не хворіла.

Щоб отримати бажаний подарунок, писала Діду Морозу листи із описом речей про які мріяла. Іноді отримувала бажане, а іноді мама, яка у моєму житті виконувала роль Дідуся, знаходила альтернативу моїм побажанням.

Коментарі

Бояре взбунтовались, говорят - царь ненастоящий...

Маленький Кривошеєв гарненький!!!!!!

А Дюг зовсім не схожий...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.