Новорічна ніжність відомих рівнян у соціальних мережах

Розбити вікна, знести стіни, не здаватися, стати кращими, вірити один одному, об’єднатися чистоті проти бруду і навіть зарізати президента до новорічного столу, - до всього цього закликали відомі рівняни, вітаючи віртуальних і реальних друзів із наступаючими святами. А ми лише прослідкували за їхніми сторінками у соціальній мережі «Фейсбук».

Щоби звернутися до тих, кого не буде можливості привітати особисто, люди намагаються на своїх сторінках у соціальних мережах розмістити вітання із Новим роком та Різдвом Христовим.

Депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан побажав драйвового Нового року, як у кліпі, який він розмістив на своїй стіні у «Фейсбук».

Пісня називається  «Riot» і перекладається як «Бунт». У ній йдеться про те, що «Вже настав час війни, потрібно виламати двері, розбити вікна, знести стіни, випустити пар і показати на що ти здатен. Біжи від виття сирени, біжи від закону. В другому раунді ми не зупинимося, поки не зруйнуємо все…»

Лідер гурту «От Вінта» Юрій Журавель розмістив досить креативне зображення до своєї пісні «Свиня»: до тіла поросяти прикріпили голову президента України Віктора Януковича. Над картинкою напис: «Час різати кабана», а усім відомо, що свиней в Україні ріжуть до Новорічних свят…

Народний депутат України Юрій Вознюк на своїй сторінці у «Фейсбук» розмістив привітання-підсумок аж першого січня 2014 року. Скоріше за все, раніше просто «руки не дійшли», адже Новий рік Юрій Вознюк відзначав на Євромайдані у Києві.

Народний депутат України Олег Осуховський традиційно, як і щороку, привітав усіх відео-зверненням. Промову записали на фоні Євромайдану у Києві, адже зараз так модно.

Екс-кандидат у народні депутати Олексій Хахльов побажав усім нам разом стати кращими, добрішими і відповідальнішими, а також побажав довіри один до одного.

Олексій Хахльов усіх покликав через свою сторінку у «Фейсбуці» на рівненський Євромайдан відзначати Новий рік. Пізніше і сам він там був помічений у жовто-блакитній курточці.

Відома рівненська журналістка Світлана Сирота привітання у «Фейсбуці» в старому році не написала, бо скоріше за все переймалася тим, що скаже у своїй новорічний промові власник рівненського «Льонокомбінату» Олег Червонюк. Адже Світлана Сирота є редактором газети цього підприємства. До слова, привітання у нього вийшло гарним. Втім, журналіст встигла у соцмережі розмісти фото із новорічного корпоративну рівненського «Льонокомбінату». Як відомо, святкували «льонокомбінатівці» у готелі-ресторані «4х4».

З усього видно, що відпочинок був вдалим. До редакції сайту "ВСЕ" потрапили і ексклюзивні відео із корпоративну, які ми не змогли обійти увагою.

Депутат Рівненської міської ради Олександр Чубай напередодні Нового року більше переймається звітом міського голови Рівного Володимира Хомка...

...та кошторисом даху багатоповерхового будинку, через це ніякого привітання не написав.

Про репутацію чоловіка подбала його дружина. Вона на його і своїй сторінці розмістила сімейне фото і привітала усіх друзів із Новим роком.

До речі, а де дітки, яких подружжя хоче всиновити? Як відомо, Олександр Чубай вже давно висловив наміри створити будинок сімейного типу. Для цього міська влада навіть виділила п'ятикімнатну квартиру, але вселитися вони туди не можуть через відсутність ремонту. 

Попри те, що екс-кандидата у депутати на проміжних виборах в Рівненську обласну раду Олександра Зайчука вже всі майже забули, він нагадав про себе на білборді, який розмістив разом із Олександром Нестеруком у районі «РУМу» навпроти військової частини. На ньому він вітає рівнян із Новим роком та Різдвом Христовим.

Тим часом, на своїй сторінці у «Фейсбук» Олександр Зайчук лише поділився привітанням свого друга у якому зазначено: «Новий рік має стати роком єднання - чистоти проти бруду!». Дійсно, а для чого напружуватися у соцмережі, адже друзі і так не забули, а от серед простого люду можуть і не згадати... Через це, потрібно про себе нагадувати, і можливо це стане у нагоді для наступних виборів.

Депутат Рівненської міської ради Світлана Богатирчук-Кривко на своїй сторінці у «Фейсбук» розмістила лише новорічну картинку, втім навіть без слів вона багатьом сподобалася…

Народний депутат України Микола Кучерук, як і багато його побратим по Верховній Раді у «Фейсбуці» розмістив листівку з вітанням. Мабуть, таку саму роздавав і людям. Щоб пам’ятали.

"Щоб пам’ятали", - таким самим правилом скористався і Валентин Королюк. Однак на відміну від колеги вчинив трішки інакше і не розмістив своє фото на листівці, адже не дуже хороших людей вистачає, і хто знає, що може прийти їм у голову під Новий рік зробити із фото народного обранця...

А от таку красу хіба викинеш?

Майже Дідом Морозом став депутат Рівненської обласної ради Сашко Невже. Він зробив листівку на американський лад. У такої листівки є всі шанси лишитися в оселі, а не полетіти до смітника.

Загалом, хто на що гаразд.  Головне, щоби все було весело, цікаво і смішно. Люди любили один одного і не ображалися, навіть коли їм здається, що з ними вчинили не справедливо. Дякуємо, що ви у нас є, адже і нам без вас було б, мабуть, не цікаво, не весело і не смішно…)))

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.