На свій день народження нічний клуб "Стадіо Паб" дарував рівнянам подарунки

Окрім циклу новорічно-різдвяних святкувань у Рівному відбулась ще одна гучна подія – нічний клуб "Стадіо Паб" відсвяткував своє п’ятиріччя. "Стадіо Паб" один із найпопулярніших розважальних закладів міста, адже у ньому можна розважитися на дискотеці, поспівати у караоке та просто подивитися футбольний матч із друзями.

 

 

 

Привітати улюблений заклад із Днем народження завітали і відомі рівняни. Серед гостей був помічений депутат Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, власник туристичної агенції "Аладін Тур" Андрій Лемба, відомі баскетболістки Рівного - Яна Голубош та Анна Єремейчук.

Більше фото зі святкування дивіться ТУТ.

Загалом у "Стадіо Пабі" 9 січня зібрались кілька сотень гостей, які святкували день народження улюбленого клубу до четвертої ранку. Розважали гостей два найпопулярніші діджеї Рівного – Dj Alex та Dj Borneo.

Близько дванадцятої години ночі на сцену із привітальним словом вийшов власник нічного клубу "Стадіо Паб" Сергій Понурко:

- Коли ми п’ять років тому відкривали цей заклад, у нас навіть думки не виникало, що ми станемо одним із найпопулярних закладів міста. "Стадіо Паб" росте, урізноманітнюється і постійно розвивається. Команда нашого закладу пропонує не просту дискотеку, а справді якісний відпочинок. Дякуємо усім вам, що ви такі є, - зазначив під оплески гостей Сергій Понурко.

Після привітального слова офіціанти закладу винесли на сцену величезний торт із логотипом "Стадіо Пабу". І як на справжньому іменинному торті адміністрація сайту задула свічки та загадала бажання.

Не обійшлося і без подарунків. Допоки гості слухали привітальні слова зі сцени, офіціанти на кожен столик принесли шампанське та торт.

Після підняття келихів за перший ювілей улюбленого закладу, відвідувачі влаштували справжній танцювальний вибух. Піддавали жару і діджеї, які в унісон із драйвовими хітами закликали усіх до "рішучих дій" на головному танцполі святкової ночі.

У "Стадіо Пабі" все ж таки пролунала пісня гурту "Кино" "Видели ночь, гуляли всю ночь" у обробці відомо гурту  "Леприконсы", щоправда ввімкнув її для гостей Dj Alex. Нагадаємо, що на ювілей нічного закладу мав завітати гурт "Лєпріконси", але через хворобу соліста виступ відмінили. Проте, святкування настільки було гучним та веселим, що ніхто із відвідувачів не засмутився через відсутність музикантів.