Як рівненський підприємець та син депутата любить "відриватися" на полюванні

Відпочинок та розваги кожен обирає для себе сам. Комусь до вподоби клуби, іншим – тихий вечір у дома, а хтось обирає зброю та полювання. Саме до останніх належить директор ПрАТ "Агродар-Рівне", засновник ТзОВ "УкрТехноФос-Плюс" Андрій Супрунюк. Нещодавно у соціальній мережі "В контакті" він опублікував фото, як проводить свій вільний час у компанії друзів разом із зброєю та дичиною. 

Як розповів Андрій Супрунюк полюванням він захоплюється вже впродовж 4 років. В основному полює у приватному господарстві в Тернопільській області. А на пернату дичину вже впродовж двох років - на Горохівщині Волинської області. 

- У полюванні найбільше приваблює спілкування з природою та друзями, адже люди, які полюють разом вони і є справжні друзі. Тому що спокійно полювати, чи стояти на сусідньому номері з людиною, яка тримає в руках зброю, можливо тільки тоді, коли їй повністю довіряєш. На полювання їжджу зі своїм вірним другом та помічником – собакою породи курцхаар Ларсоном. А з того часу, як друзі подарували на день народження справжній тульський самовар на дровах, то в нас стало традицією пити чай саме з цього самовару на кожному полюванні, - каже Андрій Супрунюк.

І хоча, Андрій полює вже не перший рік і за цей час назбиралося чимало цікавих історій, найбільше він каже, що йому запам’яталося перше в житті загінне полювання на копитних. 

- Перед полюванням обов’язково єгер проводить інструктаж. Окрім всього іншого, там говориться про те, що стріляти потрібно тільки по чітко видимій цілі, на звук стріляти ні в якому разі не можна. Так само попереджається, що в нас є собаки (лайки), які мають сірий і рудий окрас, щоб не сплутали з вовком чи лисом і не застрілили собаку. Так ось - перша загінка, я стою на номері, зліва приблизно 70 метрів  від мене стоїть мій батько, а перед нами висока трава «Іван-чай». Я чую, що переді мною щось ходить, шуршить, пам’ятаючи всі інструкції єгера, підняв рушницю та чекаю поки вийде кабан, а в самого, аж дух перехоплює від адреналіну. І тут з трави на мене висовує голову сірий собака - я опустив рушницю і розчарувався, що це не кабан. Собака оскалився, сховався назад в траву і пішов в сторону батька. Тоді ще подумав "чому він оскалився на мене і чого так тихенько крадеться, мав би бігати та гавкати"...І ось він виходить ближче з трави - я дивлюсь батько «вскидає» рушницю та стріляє. Постріл виявляється влучним. Я, чесно кажучи, засмутився ще більше, тому що дуже люблю собак. І хоча диких псів потрібно відстрілювати, бо вони наносять шкоду господарству дуже велику, я ніколи цього не зроблю. Стою на номері не рухаюсь, тому що ще одним правилом на полюванні є те, що не можна сходити з свого місця, поки єгер не дасть на це дозвіл... Загінка закінчилась, я одразу біжу до батька і кажу "тату, для чого Ви собаку застрелили?" На це він мені відповідає - "сину, то не собака, то вовк"... Після цих слів в мене аж ноги стали "ватні", коли я собі подумав, що бачив вовка на відстані близько метра від себе. На щастя, він був ситий і не побачив в мені загрози, тому просто пішов в сторону, - розповів Андрій Супрунюк.

Ключові слова: 

Коментарі

Полювання штука цікава. Хто не пробував - розмусолювати тут шкода/не шкода чи розводити полеміку про інші хоббі - безглуздо. Цуцик гуд. Dimon - хороший фотограф на вагу золота (но фото зачееет;))

Вот имбецил толстозадый, просто смешно. "Ровенский предприниматель" - а что он сам в своей жизни предпринял, кроме выпрашивания у папика ворованных денег? Понятно что Ровно - деревня, но таких уж "деятелей" выставлять напоказ не нужно, он же без папика не способен ни на что - только лизать жопы ментам (папа научил), и стрелять беззащитных зверей.

З рогами олєня фотка та шо нада в точку!

віра-краще займіться собою,ніж ниете анонімно по сайтах,рекомендую.

того лосика , якого ти по шийці чухаєш - теж завалиш? це така насолода - подивитись в очі, а потім завалити? можна знайти й інше спортивне хоббі- наприклад спортзал, або дієта

До 666: Кому платити,тобі? По безналу можна?

в Чехії мисливці не фотографуються разом з вбитими тваринами - це неповага до вбитої тварини. Навіть вбиту тварину мисливці поважають. Щось в цьому є. Якось моторошно дивитись на ці фотки. Хоча напевне наші мисливці такі фотки смакують.

Dimon 5 балов!!! ахахахах

MatVeY +1

666 я більш ніж впевнений, що ви ніграма не розумієте в полюванні, ні в елементарних правилах спілкування з людьми...
Андрюха молодець! Гарна стаття

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.