Режисерка та донька директора каналу «Рівне 1» народила дівчинку

Молода рівненська режисерка та донька директора ТРК «Рівне 1» Віктора Данилова  - Христина Сиволап 10 січня народила донечку. Батьки назвали дівчинку Алісою. Народилася вона зі зростом 49 сантиметри та вагою 2 кілограми 730 грам. 

Щаслива сім’я не приховувала радості і поділилися фото бірки новонародженої у соціальній мережі «Instagram». Схоже, у родині Данілових стало сімейною традицією зберігати бірочки із пологового будинку та ділитися їх фото у соціальних мережах. Адже на день народження своєї дочки Христини, Віктор Данилов на своїй сторінці у «Фейсбуці» опублікував фото її бірки. 

Сам ж новоспечений дідусь Віктор Данилов каже, що його переповняли неповторні емоції, коли народилася внучка. 

« Ми були поруч з донькою та її чоловіком. Чоловік Христини перерізав пуповину За годину-другу носили новонароджене чудо на руках. Емоції неповторні, як і від усього, що трапляється вперше», - зазначив Віктор Данилов. 

За словами Віктора Данилова, зараз Христина з новонародженою донечкою вже вдома і почувають себе добре. 

Сайт "ВСЕ" вітає молоде подружжя з народженням донечки,  а новоспеченому дідусеві Віктору Данилову бажаємо подальшого збільшення родини. Хай дівчинка росте красунею!

Нагадаємо, минулої осені Христина вийшла заміж за режесера Олексія Сиволапа. 

Коментарі

Молодці! Фото дуже класні. Українцям потрібно більше таких українців. Не їдьте за кордон. А дідусю потрібно дбати не про себе а про молодь що бажає жити за європейськими нормами тут в Україні та допомагати їм.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.