Де відомі рівняни купаються на Водохреще

19 січня православні християни відзначають Водохреще, яке завершує цикл новорічно-різдвяних святкувань. Люди вірять, що на Водохреще вода набуває цілющих властивостей. А купання у цей день – це можливість очиститися душею і тілом, позбутися  накопиченого за рік негативу, продемонструвати силу справжньої  віри, якій не страшні  ані зима, ні морози. Журналіст сайту «ВСЕ» вирішила поцікавитися, хто і де  з відомих рівнян загартовує дух та тіло, купаючись на Водохреще.

Депутат Рівнеради Олександр Нестерук:

"Я вже близько 9 років купаюся на Водохреще, хоча і не щороку. Їжджу з товаришами на джерело Святої Анни. Роблю це з ціллю очиститися, набратися позитивної енергії, здоров’я. Звідти завжди привожу для своєї сім’ї свячену воду."

DJ Borneo (Павло Краснопольський):

"Вперше спробував купатися на Водохреще, коли мені було 8 років разом із своїм дідом. Регулярно намагаюся купатися вже впродовж двох років. До того мене рідко можна було побачити біля ополонки. А минулого року на Водохреще я купався під Білорусією, адже там виступав."

Голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий:

"Я родом із Кременця. Тому з дитинства на Водохреще їжджу купатися на джерело Святої Анни, окунаюся. Рідко, коли пропускаю."

Фотохудожник Олександр Харват:

"Якщо в день Водохреща є доступ до водойми, то обов'язково окунаюся. Купався на нашому Басів Куті, на крайній Півночі у Якутії і в Росії. Практикую це вже більше 20-ти років."

Депутат Рівнеради Лариса Зелінська:

На Водохреще вже близько 5 років щороку купаюся в селі Гільча на джерелі Святого Миколая. Набираю води цілу бочечку, квіти від неї ростуть неймовірно гарно і вода буде чиста дуже довгий час."

 

Коуч-тренер Ірена Слута:

"Я пробувала купатися на Водохреще кілька разів. Двічі в монастирі Манявський Скит, що у Карпатах. Проте думаю, що такі різкі перепади температури не дуже корисні для жінок. Цьогоріч, напевне, не буду окунатися."

Голова ГО «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець:

"На Водохреще купаюся впродовж останніх 7-10 років. Є традиція з друзями на це свято їздити в Карпати і купатися там у гірському озері. А, коли не виходить туди, то їдемо на Басів Кут, Хрінники або іншу водойму. Благо, що на Рівненщині їх багато. І ще одне - не вірю тим, хто хизується, що не холодно. Вода взимку така холодна, що залазити туди справді страшнувато, якщо ти не досвічений морж. Але цей холод пов'язаний з духовними моментами, тому приємний і магнетичний. Щиро раджу спробувати усім."

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.