Тамара Гвердцителі у Рівному: "Миру вам та Слава Україні!"

Тамара Гвердцителі відспівала у Рівному потужний проникливий концерт. Всесвітньо відома грузинська співачка вразила рівнян потужністю свого голосу та щирістю побажань народу України. Сотні квітів, вигуки "Браво!" та вщент заповнена зала Рівненського драмтеатру.

 

 

Співачка під час виступу була не багатослівною, однак талант та харизма Гвердцителі полонила рівненську публіку.

Присутні почули пісні грузинсьою, англійською, французькою та українською мовами. Такий багатомовний спів незрівнянної Тамари Гверцителі здійняв у залі справжній аншлаг.

- Я бажаю вам процвітання, благополуччя та миру. Слава Україні! - розчулена теплим прийомом рівнян, співачка висловила свою подяку зі сцени, після чого виконала улюблену пісню багатьох "Скрипка грає".

Розпочала свій виступ співачка у закритій чорній оксамитовій сукні. За годину концерту Тамара Гверцителі вийшла на сцену у грайливій білій сукні, яка нагадувала весільну.

Під час концерту співачка розповіла глядачам, що нещодавно її обрали тренером у вокальне телешоу "Голос країни". Така довіра зі сторони українців розчулила співачку, за що вона висловила свою окрему подяку.

За майже двогодинну концертну програму, співачка виконала усі свої найращі пісні. Проте рівняни по закінченню заходу знову і знову просили Тамару Гверцителі заспівати на біс.

- Я обіцяю приїжджати до вас вже частіше. Дуже дякую за такий теплий та щирий прийом, - зазначила у кінці виступу неперевершена співачка.