Кавер-гурт "Scorpions" у Рівному співав українською, а "Brevis" допоміг освідчитись. ВІДЕО

У День всіх закоханих рівнянам подарували драйв та романтику на концерті у МПК "Текстильник". На сцені лунали улюблені світові хіти у виконанні симфонічного оркестру "Brevis", освідчення у коханні від рівненського тележурналіста, а угорські музиканти триб'ют гурту "Scorpions" виконали українську пісню 'Червона рута' разом із глядачами.

Ведучим концерту у МПК "Текстильник" був лідер гурту "От Вінта" Юрко Журавель, який розповідав анекдоти та створив рок-н-рольний настрій у залі.

Юрій Журавель та диригент оркестру Brevis Геннадій Фіськов

Неперевершений симфонічний оркестр "Brevis" виконав відомі світові хіти, які завжди звучать по-новому під акомпонемент оркестру. У Рівному оркестр вже став легендарним і щоразу на концерти збирають аншлаг у залі.

Виконання пісні "It's my life"

Майкл Фіськович та тендітна Мирослава Толочик заспівали композицію "Привид опери". Іх виконання дійсно не схоже на інші: емоційно та дуже артистично.

Також солістка "Brevis" заспівала сольну композицію. Мирослава Толочик перевтілилась у рок-діву. Її костюм також відповідав тематиці концерту - роково, але романтично.

Концерт був присвячений Дню Валентина, тому не обійшлось без романтичних сюрпризів. Цього разу диригент Геннадій Фіськов вирішив поділитись своєю диригентською паличкою і надати можливість рівнянам спробувати себе у ролі диригента. Для цього потрібно було освідчитись своїй коханій на сцені.

Охочим стати на місце керівника оркестру став рівненський тележурналіст Дмитро Леонтіюк. Він освідчився дівчині у коханні та оркестр зіграв романтичну композицію під диригенством Дмитра.

Перед виходом на сцену триб'ют гурту "Scorpions", Юрко Журавель розповів, що музиканти, знаючи про ситуацію в Україні навіть знизили свій гонорар. Також він сказав, що хлопці були непроти на один вечір називатись "тризуб Scorpions", а не триб'ют.

Запальні угорські хлопці виконали чимало відомих композицій. А несподіванкою для рівнян стало виконання пісні "Червона рута", адже музиканти говорять англійською.

Глядачі аплодували та співали разом з музикантами. 

Перед виконанням пісні "Wind of change" один з музикантів гурту сказав англійською мовою, що вони знають про ситуацію в Україні і підтримують українців.

- Бажаю, щоб у вас були лише зміни на краще.

Глядачі напевне дуже чекали цю композицію, адже співали всі.

На завершення неймовірно енергійного концерту із шаленими емоціями музикантів, з елементами романтики, прозвучали дві композиції разом із симфонічним оркестром.

Концерт завершився, проте неймовірні емоції залишись. Рівняни чекатимуть приїзд наступних триб 'ют гуртів та нових рок-концертів. Попередньо стало відомо, що наступоного разу рівняни "відриватимуться" під триб"ют-гурт KISS

Читайте також: У Рівному на концерті "AC/DC" відривались "Оt Vinta" та "Brevis". ВІДЕО