Як рівнян у "Турбіні" вітав "Реактивний Валентин"

Хто сказав, що у День Валентина закохані мають сидіти у ресторані чи вдома за святковою вечерею та дивитися мелодрами? Розважальний Центр «Турбіна» зламав цей стереотип активним святкування Дня Закоханих під назвою «Реактивний Валентин».

14 лютого у повітрі боулінг-клубу «Турбіна» панувала справжня атмосфера кохання. У закладі все було заряджене позитивом та пронизане стрілами Амура. А  додаткової романтики надали і символічні кульки у вигляді сердечок, наклейки та сувенірів, які прикрашали інтер’єр «Турбіни».

На кожного відвідувача чекала різнопланова розважальна програма на боулінгу, у більярд зоні та за святковими столиками. Романтичний настрій підсилювали також призи та родзинки «Реактивного Валентина». А саме запальні піджейки, які розважали гостей протягом всього вечора.

У кожного гостя була унікальна можливість перед всіма відвідувачами освідчитися у коханні своїй другій половинці, отримати подарункові сертифікати від боулінг-клубу «Турбіна» та взяти участь у святковій фотосесії.

Не давала сумувати гостям і професійна ведуча свята – Ольга, яка весь вечір розважала присутніх різноманітними конкурсами та запальними жартами. Отож, менше опису, а більше фотографій із події! Пропонуємо вашій увазі світлини із святкування Дня Валентина у РЦ «Турбіна»: