Як народжені 29 лютого рівняни святкують день народження

Вважається, що люди народжені 29 лютого - особливі. Нібито, вони наділені певними магічними здібностями. Хоча 2014 рік не є високосним, ми вирішили поцікавитись у рівнян, які народились у цей день, коли та як вони святкують свій День народження.

 

 

 

29 лютого здавна вважається найдивнішим днем у році. Споконвіку з цим числом пов’язували безліч містичних випадків. А високосний рік ще й сьогодні вважають тяжким, очікуючи від нього якихось лих, бід чи природних катаклізмів.

29 лютого відзначають день святого Освальда. Колись європейці вважали цю дату тим єдиним днем, коли жінка може зробити пропозицію руки і серця чоловікові. Ця традиція зародилася в Ірландії ще в V столітті, а в XIII столітті вийшов спеціальний закон у Шотландії, який увіковічнив традицію. Згодом схожу постанову видали і в Англії.

За даними пологових будинків, батьки дуже часто намагаються записати народжених 29 лютого немовлят на 28 лютого або ж на 1 березня, мотивуючи своє бажання тим, що не хочуть позбавляти дитини дня народження.

За статистикою, на сьогоднішній день у світі живе близько чотирьох мільйонів осіб, народження яких офіційно зареєстроване в цей день. А це 0,069% всього населення Земної кулі.

Отож, рівняни розповіли, як це святкувати свій справжній день народження раз у чотири роки.

Вікторія Матвіюк

- Святкувати свій день народження – це чудово, відчуваю себе особливою, адже я одна з тих людей у яких дата народження - рідкість.

Дуже подобається реакція людей, коли вони дізнаються про мій день народження. Таке відчуття ніби вони мене вважають з іншої планети, стільки запитань одразу і уваги.
Багато хто любить пожартувати, що ніби мені не 18 років а лише 4,5 , що коли їм буде 80, мені буде лише 20. Вічна молодість.

Святкую два дні, 28 лютого і 1 березня. Найрідніші люди вітають вночі між цими датами, а коли вже наступає 29 лютого - святкуємо тиждень. Родичі зі всього світу приїжають в гості - це привід зібратись нам разом.

Вікторія Апончук-Денейко

- Свій день народження святкую щороку 1 березня. Проте по-справжньому відчувається мій день народження у високосний рік, коли я його святкую саме 29 лютого.

Мені приємно відчувати те, що я не така як всі і є хоть щось, що відрізняє мене від інших. Свій справжній день народження разом з друзями та рідними чекаю з нетерпінням. У більшості друзів називають мене ще маленькою, тому що рахують мої роки по справжній даті.

Анастасія Опалько

- Святкую здебільшого 28, адже саме ця дата записана у мене в паспорті або 1 березня. Цього року буду святкувати 1 березня, адже це припадає на субботу, вихідний день. Святкую зазвичай в колі рідних та друзів. Однак з нетерпінням чекаю свого справжнього дня народження - 29 лютого. Адже саме в цей особливий для мене день я отримую більше привітань.

Роман Басок

- Своє день народження я святкую тиждень. Коли привітали,тоді й добре. Головне, щоб привітали. Останнє моє день народження було у 2012 році. Я тоді служив в армії, і запам'яталось купкою хороших людей, прянічком, і солодкою водичкою. А загалом я бачу позитив того, щоб святкувати день народження раз в чотири роки - економ-пропозиція, і рідні з подарунками друзям не потрібно "напрягатися".

Колектив сайту "ВСЕ" щиро вітає іменинників з днем народження та бажаємо їм успіху в усіх починаннях. До речі, на Рівненщині проживає близько 100 людей, які народились 29 лютого.

Ключові слова: 

Коментарі

І в мене день народження 29 лютого :)) Зараз через пару хвилин почну відмічати :). А якщо серйозно, то я дуже щаслива, що народилась саме в такий незвичний день, дякую батькам!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.