У Рівному гурт "Антитіла" закликав написати смс своїм мамам

Напередодня свята всіх жінок до Рівного завітав гурт "Антитіла" зі своєю новою програмою "Над полюсами". Хлопці виконали улюблені композиції рівнян, а також презентували нові пісні, які зал співав разом із гуртом.

 

Серед прихильників творчості гурту "Антитіла" були підлітки та в осному дівчата. Вони весело співали разом з гуртом улюблені пісні та танцювали. Найбільше зал "підірвали" такі хіти гурту, як "Рожеві діви", "Я не забуду першу ніч".

На концерті звучали проникливі пісні про кохання, а також запальні та драйвові композиції. Упродовж виступу музиканти вели діалог із глядачами, що ще більше їх підкупило та надихнуло на хвилю щирості та відвертості.

Вокаліст гурту спілкувався зі своїм глядачем та висловив свою небайдужість до подій, які відбуваються в Україні. Соліст гурту "Антитіла" Тарас Тополя наголосив на тому, що не дивлячись на те, що відбувається, ми всі повинні вірити у світле та позитивне майбутнє. Адже саме ми творимо наше майбутнє і вирішуємо, яким воно повинно бути.

Також Тополя закликав всіх дівчат та жінок створювати сім'ї. Перед виконанням пісні "Половинка" вокаліст гурту сказав, що сім'я - це головне в нашому житті і як важливо бути мамою.

Чуттєве і неймовірно проникливе виконання пісні не залишило нікого байдужим.

Перед виконанням пісні про маму вокаліст гурту закликав всіх взяти мобільні мобільні телефони та написати смс своїм мамам. Адже, який подарунок для кожної мами може бути кращим, аніж теплота слів власної дитини.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.