Відкрий дитині спорт: поради рівненським батькам

Усі батьки хочуть бачити свою дитину сильною та здоровою. Але окрім бажання треба для цього щось робити. Для більшості сучасних дітей єдиним видом спорту стали комп'ютерні ігри. Є також гіперактивні діти, з якими батьки постійно мають клопіт. Зробити вашу дитину фізично міцною та направити її енергію у правильне русло допоможе спорт. Сайт «ВСЕ» пропонує вам та вашим діткам можливі варіанти місць для занять спортом.

Психологи давно довели, дитина пізнає світ і вчиться через гру, яка приносить їй задоволення. Тому, фізичне виховання дітей бажано починати зі спортивних ігор, які відповідають їх рівню розвитку.

Привчати дітей до фізичних навантажень необхідно ще у ранньому дитинстві. Родинний центр «Сімейка» запрошує батьків та їхніх малюків на акватренінг для немовлят та раннє плавання. Як зазначають у центрі, саме у воді діти відчувають себе в рідній стихії і при цьому роблять великий крок вперед у своєму розумовому та фізичному розвитку.

Зараз, мабуть, кожен із батьків запитає себе, а чим такі заняття корисні? У першу чергу,  вода допомагає нормалізувати м’язовий тонус, зміцнює імунітет і нервову систему малюка. А також тренує серцево – судинну систему, загартовує і сприяє профілактиці респіраторних захворювань. Окрім того, у воді стають можливими такі рухи, які діти ще не здатні виконувати на суші.

Акватренінг для малюків краще починати у домашній ванні із 3-тижневого віку. У два-три місяці малюкові стане затісно в звичайній ванні, і тоді ви приєднуєтеся до групи раннього плавання у великому не хлорованому басейні.

Варто зауважити, що фізичні вправи, які дитина виконує у воді, формують правильну поставу, стимулюють розвиток м’язів, суглобів та м’язової симетрії малюка. Також плавання підвищує стійкість організму до хвороб і приносить малюкам неймовірне задоволення.

Родинний центр «Сімейка»  пропонує заняття з раннього плавання у двох басейнах та роботу професійного колективу.  У центрі діють, як індивідуальні, так і групові заняття для діток. Окрім того, на базі родинного центру  є спеціальна програма із «baby-fitnes», яка корисна не лише для діток, а й для мам (допомагає молодим матусям повернутися до форми). А майбутніх мам запрошують на аквааеробіку для вагітних.

Знаходиться родинний центр «Сімейка» за адресою: вул.Соборна 430, та за телефонами: (097)172-17-56. А також на сайті: www.simeyka.com

Не менш цікавими та корисними є заняття із тенісу, які допоможуть дітям розвиватися та весь час залишатися у тонусі. Наприклад, у тенісному клубі «Софія Стар» працюють десять кращих тренерів, які із радістю відкриють тенісний світ для дітей різного віку:  від 5 до 8, від 8 до 10, від 10 до 12, від 13 років та старші.

Якщо на багатьох кортах грають у теніс лише у відповідні сезони, у «Софії Стар»  заняття проходять як взимку, так і влітку, оскільки в наявності є як закриті тенісні корти, так і на свіжому повітрі.

Навчальна програма у тенісній школі побудована таким чином, що діти набувають усіх навичок та вмінь за відносно короткий проміжок часу. Відтак, учні школи мають можливість стати професійними гравцями в теніс та ПЕРШИМИ РАКЕТКАМИ СВІТУ.

Отож, якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина була спортивною, активною та стала відомим тенісистом, деталі за телефоном: (050) 519 58 62 (Володимир Мамотюк).

Сайт: sofiahotel.com.ua

Кожна дитина за своєю суттю є активною та рухливою. Якщо ваша дитина саме така, запишіть її до танцювального клубу " Viva".

Танцювальний клуб запрошує на навчання людей різного віку: як дорослих, так і діток від 3 -х років з різними рівнями підготовки: початківці, хобі, професійні виконавці.

У танцювальному клубі діють наступні навчальні програми:

• програма європейських танців - повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп

• програма латиноамериканських танців - самба, ча -ча -ча, румба, пасодобль, джайв

• соціальні танці - аргентинське танго, сальса, меренге, бачата, хастл, рок- н- рол, свінг, бугі -вугі

• програма дитячих та сучасних танців (включаючи оздоровчу гімнастику )

• постановка шоу -програм ( у виконанні професійних виконавців )

• постановка першого танцю молодят

Танцювальний клуб проводить групові та індивідуальні заняття (наявність партнера не обов'язкова). Перший урок у танцювальному клубі «Viva» безкоштовний, щоб кожна дитинка змогла зрозуміти наскільки близьким йому є мистецтво танцю. Також у «Viva» діє гнучка система оплати.

Отримайте задоволення від танцю , від спілкування та від улюбленого заняття!

Наші контакти: вул. Поштова, 5

(050) 85-93-533 — Владислава Костак

(063) 59-84-460 — Владислава Костак

(096) 41-77-050 — Владислава Костак

(093) 00-62-252 — Олеся Костак

(095) 05-80-565 — Олеся Костак

На правах реклами