«Що? Де? Коли?»: матеріал для рівненських водіїв

"Любите водити авто - тоді вмійте і доглядати за автомобілем", - саме так звучить народна мудрість, перефразована на сучасний лад. Як показує практика, водії віддають свій автомобіль на СТО чи в авто майстерню лише тоді, коли він починає, так би мовити, «хворіти». Не менш підступні випадки відбуваються і при купівлі автомобіля. Про це та багато іншого читайте далі у матеріалі.

Рано чи пізно, кожна людина бажає придбати автомобіль. Проте, не кожен водій може дозволити собі купити новеньку машину без пробігу за прийнятною ціною. Як показує практика, часто водії обирають автомобілі, які вже побували у вжитку. Хоча, альтернатива цьому є.

Trade-in — послуга від автосалону "БОГДАН-АВТО РІВНЕ", яка дає можливість обміняти б/в автомобіль на новий, із доплатою. Відтепер Вам не доведеться чекати доки продадуть старе авто, Ви одразу отримаєте нове, лише сплативши різницю в ціні.  

Довірте свої заощадження професіоналам! Інвестуйте ефективно! У березні купуйте автомобілі Hyundai  в Автоцентрі «БОГДАН-АВТО РІВНЕ» за цінами 2013 року.

Також, автомобілі Hyundai доступні за спеціальною кредитною програмою «Розстрочка на 2 роки» Програма надає можливість покупки автомобіля в розстрочку на 2 роки без щомісячної комісії та з першим авансовим платежем від 20% від вартості автомобіля. 

15 квітня «БОГДАН-АВТО РІВНЕ» відкриває сезон вигідного сервісу. З 15 березня по 30 квітня кожен клієнт зможе вигідно підготувати автомобіль до нового сезону. Незалежно від марки автомобіля – «Шиномонтаж +Діагностика від 149 грн.»

ТОВ "БОГДАН-АВТО РІВНЕ"  належить до структури всеукраїнської мережі Національного Автодилера "БОГДАН-АВТО ХОЛДИНГ" і є одним із 26-ти дилерських центрів, розміщених по всій Україні, що займається продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням автомобілів марок Hyundai, Great Wall, Lada, Bogdan, Lifan, UZ-Daewoo.

В автосалоні на Вас чекає великий вибір транспортних засобів різних модифікацій - це легкові автомобілі, автобуси та грузова техніка. Офіційне СТО "БОГДАН-АВТО РІВНЕ" пропонує широкий спектр послуг, тюнінг, аудіопідготовку, встановлення охоронних систем, антикорозійну обробку та багато іншого.

 ТОВ «БОГДАН-АВТО РІВНЕ» - це в першу  чергу повага до клієнтів, професійна робота з ними, індивідуальний підхід, чітке виконання побажань, довготривалі довірливі взаємовідносини, оперативне виконання зобов’язань перед клієнтами тощо.

Що цікаво, в мережі "БОГДАН-АВТО ХОЛДИНГ" діє дисконтна програма лояльності "Акумулятор". Придбавши автомобіль в автоцентрах мережі по всій Україні, клієнти отримують накопичувальну картку "Акумулятор", яка дозволяє обслуговувати автомобіль в офіційній мережі СТО "БОГДАН-АВТО ХОЛДИНГ" зі знижкою до 10%.

Знаходиться  автосалон "БОГДАН-АВТО РІВНЕ" за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 3-а

Телефони: Автосалон: (0362) 64-98-00, (067) 24-68-067

 СТО: (0362) 64-98-10/11

Email адреса: hyundai@rv.bogdanauto.com.ua

Сайт: rv.bogdanauto.com.ua

У наш час непросто знайти такий автосервіс, який би задовольнив за всіма критеріями. У Рівному «Трек Авто Сервіс» надає саме ті послуги , які можуть знадобитися кожному автомобілісту.

Який би не був чудовий та справний автомобіль, рано чи пізно виникне питання про ремонт авто . «Трек Авто Сервіс» пропонуємо великий спектр послуг , спрямованих на обслуговування та ремонт автомобілів: від діагностики до капітального ремонту. Зауважимо, СТО Рівного не завжди можуть запропонувати настільки широкий перелік послуг , який надає «Трек Авто Сервіс».

«Трек Авто Сервіс»  - це автосервіс, де працюють кваліфіковані професіонали, які знають про автомобілі абсолютно все. У своїй роботі сервіс використовує виключно найкраще обладнання для діагностики та ремонту. Фахівці «Трек Авто» працюють з якісними запчастинами, на які надається гарантія. Заздалегідь прорахований бюджет на автосервіс дозволить не турбуватися , що вам виставлять додатковий рахунок .

Правильний підхід до роботи «Трек Авто Сервісу» - це зручність для клієнтів. Менеджери автосервісу запропонують зручний час для ремонту, наперед прорахують вартість робіт , запасних частин та матеріалів.

Ви завжди зможете отримати кваліфіковану консультацію з усіх питань, пов'язаних з ремонтом Вашого автомобіля за адресами: вул. Курчатова, 3 та вул. Шевченка, 1.

Або ж за телефоном: (067)360-16-19

Багато рівненських водіїв користується послугами автотехнічного сервісного центру «Гетьман», який спеціалізується на ремонті та обслуговуванню автомобілів, продажем оригінальних запасних частин до них, приладдя та аксесуарів.

Автосервіс має зручне розташування, знаходиться по вулиці Курчатова, 32, що робить співпрацю з клієнтами швидкиою  та вигідною. Варто зазначити, постійна наявність на складі оригінальних запчастин до авто, а так само оперативність роботи відділу запчастин дозволяє максимально прискорити процес обслуговування кожного клієнта.

- Ми намагаємося надати нашим клієнтам високоякісний сервіс , максимально швидко і якісно вирішувати найскладніші технічні проблеми , пов'язані з ремонтом автомобілів наших клієнтів, - зазначають у авто технічному сервісному центрі «Гетьман».

Пропонуємо Вашій увазі фотознімки зроблені у сервісному центрі «Гетьман»:

Не секрет, що правильно визначити несправність автомобіля, а потім якісно відремонтувати його неможливо без сучасного високотехнологічного, діагностичного та ремонтного обладнання. Саме таким обладнанням забезпечена фірма «Турбоінвестсервіс».

Фірма розпочала свою діяльність на ринку ремонту автомобільної техніки на початку 1993 року. За 20 років вона перетворилася в автосервіс, який здійснює якісний ремонт та діагностику паливної апаратури дизельних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів, вантажівок, дорожньої та сільськогосподарської техніки. Завдяки прийнятним цінам, високій якості виконаних ремонтів, оперативності виконання замовлень і гарантії, «Турбоінвестсервіс» завоював високий авторитет серед фірм рівненського регіону та всієї України загалом.

– Наша фірма має багато переваг перед аналогічними сервісами, - розповідають у «Турбоінвестсервіс», наприклад:

-​ кожен клієнт обов’язково отримає професійну консультацію по експлуатації автомобіля,

-​ ремонти проводяться в найкоротші терміни,

-​ у «Турбоінвестсервіс» є можливість виїзду майстра в неробочий час,

-​ транзитні автомобілі обслуговуються поза чергою,

-​ фірма допоможемо, якщо інші від вас відмовилися!

«Турбоінвестсервіс» також постійно впроваджує новітні технології ремонту.

Послуги автосервіса:

 • Перевірка , регулювання і ремонт форсунок на стенді
 • Перевірка , регулювання і ремонт паливних насосів високого тиску  BOSCH, DELPHI, DENSO, ZEXEL, LUCAS
 • Діагностика та ремонт форсунок типу COMMON RAIL (CDI, HDI, DCI, CRDI, JTD), насос-форсунок та  PLD-секцій
 • Комп'ютерна діагностика всіх систем найсучаснішими дилерськими сканерами
 • Діагностика та ремонт головок блоку циліндрів
 • Ремонт турбокомпресорів усіх типів
 • Заміна масел, фільтрів, ременів ГРМ , перевірка та регулювання кута вприску палива, замір компресії двигуна та інші роботи, необхідні при технічному обслуговуванні
 • Великий вибір запчастин 

Професійність і досвід  фахівців фірми у поєднанні з сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням гарантують, що ремонт Вашого автомобіля буде проведений на високому рівні, а його технічні характеристики відповідатимуть вимогам заводу-виробника.

Контактні дані: м. Рівне, вул. Млинівська, 3

Телефони: (0362) 61-70-61; (050) 375-54-78; (067) 362-85-10; (097) 924-52-91

e-mail: diesel-tis@nm.ru та rossocha@nm.ru

web: http://diesel-tis.com

Сьогодні  тенденція на ринку палива така, що ми маємо значне підняття цін на нафту, швидкий ріст необхідності в екологічно чистому виді палива, обумовлений введенням жорстких методів по охороні навколишнього середовища. Логічно, всі ці умови зводяться до одного - паливо буде дорожчати! Вихід у такій ситуації один – переобладнати автомобіль для роботи на газу.

Наприклад, у Рівному приватне підприємство "Автотема" спеціалізується на продажі газобалонного обладнання та відповідних комплектуючих від провідних фірм-виробників: ВRС, LOVAТО, LANDI RENZO,  LPG ТЕСН, AC, AG.

 На сьогоднішній день «Автотема» надає цілий спектр послуг:

 • Газобалонне обладнання від провідних фірм виробників «ВRС», «LOVAТО», "LPG TECH», «ТОМАSЕТТО», «AG»,
 • Встановлення газобаллонного обладнання (пропан, метан), на всі типи автомобілів;
 • Монтаж, ремонт, заміна запчастин;
 • Сервісне та гарантійне обслуговування;
 • Газовий інжектор;
 • Продаж комплектуючих під замовлення;
 • Регулювання та комп'ютерна діагностика;
 • Рекомендації та консультації по встановленню ГБО;
 • Документи для МРЕВ;

Знаходиться ПП «Автотема» за адресою: вул. Млинівська, 25

Тел.факс. (0362) 64-20-19

моб. 050 375 11 65,

(067) 811-09-89

На правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.