"Арт-Маестро" - місце, де фантазії рівнян стають реальністю

Художня студія "Арт-Маестро" запрошує усіх дітей та дорослих відкрити для себе захоплюючий світ мистецтва, світ творчості, світ краси! "Арт-Маестро" – це місце, де Ви можете розкрити Ваші таланти, втілити Ваші творчі задуми та ідеї. 

- Наша мета - виявлення і подальший розвиток творчого потенціалу та здібностей учнів,   -зазначають викладачі художньої студії "Арт-Маестро". - Ми намагаємося сформувати у дітях морально-особистісні якості, художній смак, здібність бачити, відчувати красу та гармонію. Головне завдання "Арт-Маестро" -  навчити кожного бажаючого висловлюватись мовою живопису.

В "Арт-Маестро" проводять заняття для дітей різних вікових груп, починаючи з 4 років Вашу дитину навчать основам образотворчої грамоти, розвинуть художнє бачення, образну і просторову уяву, фантазію і художній смак.

На цікавих та змістовних заняттях діти опановують все: починаючи з малювання піском (Sand-Art), ліпленням з глини, аплікації , і закінчуючи художнім контруюванням, що обов'язково принесуть велику користь і незабутнє задоволення Вашим дітям.

Чому все починається з малювання піском?! Піскова графіка – це не тільки мистецтво. Беззаперечним є його позитивний вплив на фізичне здоров`я малюка, покращення чутливості дитячих пальців та розвиток дрібної моторики. Взаємодія з піском поглинає негативну психічну енергію дитини, гармонізує її емоційний стан.

На заняттях старших вікових груп (від 7 років) діти вже засвоюють різноманітні техніки малюнку, живопису, графіки, вивчають основи композиції та перспективи, знайомляться з історією мистецтв, мають можливість опанувати секрети різних видів декоративно-прикладного мистецтва.

"Арт-Маестро" проводить також заняття для майбутніх абітурієнтів. Це інтенсивний курс підготовки до вступу у вищі художні навчальні заклади України. Заняття проходять під керівництвом професійних педагогів-художників за авторською програмою і включають у себе: академічний рисунок і живопис, основи кольорознавства, основи композиції та інше.

Існують також і заняття для дорослих. Незалежно від віку і професії, кожен відвідувач художньої студії "Арт Маестро" зможе отримати насолоду від заняття творчістю, духовно відпочити від щоденних турбот і буденної метушні. Тут кожен може відкрити власний талант, втілити творчі ідеї, опановути цікаві техніки малювання, здобути нові знання і вдосконалити майстерність.

Програма художньої студії "Арт-Маестро" враховує всі традиції і сучасні тенденції розвитку національної та зарубіжної образотворчої культури. 

Ви та Ваша дитина – талановиті! Приходьте і переконайтесь!

Знайти художню студію "Арт-Маестро" можна за дресою: вул.Студентська, 3

Деталі за телефоном: (067) 680-35-36

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.