Прес-секретар голови Рівненської ОДА любить світські вечірки, йогу і пише книжки. ФОТО

Новопризначений голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок любить все прекрасне, а у команду собі добирає випускників рідного вишу. Так тимчасовим керівником його прес-служби стала випускниця "Острозької академії" та керівник тренінгового центру "Guru center" Ірена Слута. Дівчина любить світські та благодійні заходи, бізнес тренінги та відверті фотосесії. Поки офіційно керівника прес-служби не призначено, Ірена на волонтерських засадах виконує його функції.

Ірена Слута закінчила юридичний факультет Національного університету "Острозька академія" у 2007 році. З того час постійно займалась проведенням тренінгів та організацією соціальних заходів у своєму тренінговому центрі "Guru center". Дівчина є організатором курсів самовдосконалення, гуртка заняття йогою та рівненського "Фестивалю м`яса та вина".

 За нашими даними Ірена одружена з досить забезпеченим російським бізнесменом. Разом з яким виховує 4 річну рочку Алісу. 

Ірена не надто відома в журналістських колах Рівного, однак досвід роботи у ЗМІ все ж має. Так дівчина  працювала в острозькій районній газеті "Замкова гора", навіть певний час виконувала обов`язки редактора. Пізніше працювала над видання київських журналів та медійних проектів, зокрема "Колесо життя". 

— Я не маю на меті  працювати в прес-службі ОДА, лише погодилась в кризовий час допомогти на волонтерській основі Сергію Рибачку. Адже на час його призначення у ОДА зовсім не було прес-служби, - зауважила Ірена. 

 

Ірена активно пропагує заняття йогою. 

Відомо дівчина захоплюється і фотографуванням. Більш професійно фотомистецтвом займається її брат Богдан. 

Нова прес-секретар любить мистецькі заходи, виставки та концерти.

До мистецтва Ірена долучається не тільки як глядач і фотограф, а й як фотомодель.

Деякі знімки досить відверті. 

Навіть злегка пікантні. 

А бо в стилі "ню".

Є й патріотичні.

Рідна сестра Ірени - Олена модель, випускниця школи моделей "Панна".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.