На концерті у Рівному Арсен Мірзоян згадав про візитку Яроша

До Рівного із сольною програмою завітав фіналіст «Голосу країни» Арсен Мірзоян. Харизматичний музикант та композитор із проникливим голосом давно підкорив серця українських дівчат. Його пісні – це дотик до струн серця, адже співає він про кохання.

 

 

 

Рівненська публіка зустрічала Арсена Мірзояна бурхливими оплесками, у залі рівненського драмтеатру майже не було вільних місць.  

Співак по-справжньому зі «сталевим голосом» виконував пісні під акомпонемент гітар, саксофону та фортепіано. Завдяки цим інструментам його композиції були ще більш проникливі, романтичні та чуттєві…Та не лише це вразило рівнян. Виконання кожної пісні – відвертість та справжність, непідробність емоцій…

Справжнім фаворитом публіки став саксофоніст Володимир Лебедєв.

Хлопець справив неймовірне враження своєю грою на саксофоні на всіх глядачів та навіть грав на своєму інструменті у глядацькій залі.

Арсен Мірзоян під час концерту кілька разів представляв своїх музикантів та навіть жартував, що один з гітаристів одягнений у футболці кольору візитки Яроша.

Сам співак також впродовж концерту майже не розлучався зі своєю гітарою. Та розповів, що завжди дивувався, як можна "втримати увагу" глядача, виступаючи самому на сцені, лише з гітарою, як наприклад Висоцький.

Окрім ліричних та повільних композицій музиканти виконали і запальні пісні. Харизматичні хлопці поділились своєю шаленою енергетикою із глядачами.

Арсен Мірзоян заспівав як старі, так і нові композиції, серед яких «Капронові банти», «Невчасна», «Кінець кохання», «Бувай малий», «Вагітні майбутнім», «Ґудзики», «Десь там ти живеш», «Зимовий пляж» та інші.

Серед прихильників творчості Арсена Мірзояна були не лише дівчата, а й діти. Тому співак запросив діток на сцену та виконав з ними одну зі своїх перших пісень «Вінні Пух».

Позитивна пісня про героя мультфільму на сучасний лад та ще й у виконанні дітей підняла настрій всім. Дорослі також підспівували маленьким співакам.

Публіка не хотіла відпускати музикантів, тому вони виконали на біс ще три пісні.

Звісно, останньою композицією, яку зіграли музиканти стала пісня «Пілігрим». Палкі шанувальниці після закінчення концерту чекали на автографи улюбленого співака.

Серед шанувальників творчості Арсена Мірзояна були і відомі рівняни. Сім'я Супрунюків, яких досить часто можна зустріти на різноманітних концертах:

Більше фото та відео з концерту:

"Десь там ти живеш"

"Не відпущу тебе"

"Кінець кохання"

Окрім українських пісень, Арсен Мірзоян заспівав і російськомовну пісню:

Виконання пісні "Незручні ліжка"

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.