У нової рівненської обласної влади жіночий "голос"

Прес-секретарі, або як ще їх називають – речники, це фактично офіційний голос чиновника чи політика. Це люди, які формують інформаційний вигляд тих, чиї інтереси вони представляють. Від них залежить, які стосунки у їхніх босів, чи краще сказати, підшефних, будуть із журналістами. А відтак, який імідж вони матимуть у суспільстві. Нещодавно оновлена обласна рівненська влада обзавелась новими прес-секретарями.

 

Старий воїн – мудрий воїн

Щоправда слово "старий" у випадку із новим прес-секретарем голови Рівненської облдержадміністрації Тетяною Корпусовою варто було б замінити на "досвідчений". Спочатку говорили, що речником Сергія Рибачка стане Ірена Слута. Однак з якихось причин вона, пропрацювавши близько місяця  на добровільних засадах, пішла з прес-служби. Таким чином поступилась більш досвідченій Корпусовій. Чого-чого, а досвіду Тетяні не займати.

Тетяна Корпусова, попри свій доволі молодий вік, фактично стояла біля витоків сучасного рівненського телебачення. Журналістську кар’єру вона розпочала ще півтора десятиліття тому на телеканалі «Рівне 1».

Жартівливий відеоролик каналу "Рівне 1" у "Youtube"

Тоді пані Тетяна знімала репортажі для випуску новин першого місцевого. Пізніше перейшла працювати на Рівненське державне телебачення, де була автором і ведучою «Телевізійної кримінальної служби». Злочини, аварії та трупи – були повсякденною роботою журналістки. Інколи дивувало, як чарівна молода дівчина справляється з не дуже жіночою роботою. Але справлялась…

На фото Тетяна Корпусова крайня праворуч

Пізніше Тетяна Корпусова йде з телебачення і деякий час працює у прес-службі компанії «Рівнеенерго». А згодом й взагалі зникає з інформаційного простору Рівненщини. За інформацією сайту «ВСЕ», кілька останніх років вона жила і навчалась у Польщі.

Повернувшись в Україну, Тетяна Корпусова стала прес-секретарем голови Рівненської облдержадміністрації. Знайти інформацію чи фото Тетяни в Інтернеті справжня проблема. В жодній соцмережі немає її сторінок. На запит «Тетяна Корпусова» пошукова система Google видає, що завгодно, але не фото нового керівника прес-служби.

Усі фото, які вдалося знайти, це фото з акаунтів її друзів у «Фейсбуці». Однак така ситуація триватиме недовго, адже прес-секретар голови облдержадміністрації - персона не менш публічна, ніж і сам керівник області.

Однак одне можна стверджувати з упевненістю: призначивши Тетяну Корпусову керівником своєї прес-служби Сергій Рибачок зробив правильний крок. Вона справжній професіонал в новинному полі, а це неабияк важливо для того, щоб мати надійний інформаційний тил.

Прес-секретар із посмішкою

Зовсім інша ситуація у Інни Белаш, яка зараз стажується в обласній раді з прицілом на посаду прес-секретаря голови Рівненської облради Михайла Кириллова. У пані Інни є й сторінки у соцмережах і веде вона активне культурне і суспільне життя. Випускниця "Острозької академії", родом із Дубровиці. У студентські роки брала активну участь в житті академії, була учасницею театралізованих екскурсій в Острозькому замку.

 

У політиці Інна Белаш теж має певний досвід: у 2012 році, під час парламентських виборів, працювала в команді кандидата в народні депутати Олексія Хахльова. Однак після виборів відійшла так би мовити «в тінь» - кажуть щось «не зрослось» із командою.

Під час революційних подій Інна - активний учасник акцій протесту у Рівному і Києві. Після формування нової рівненської влади, її можна було вже зустріти у владних коридорах області. Спочатку в якості стажерки в прес-службі облдержадміністрації, поки нею керувала Ірена Слута. А пізніше - вже в апараті Рівненської обласної ради.

Цікаво, що як і в ситуації з Тетяною Корпусовою, Інна Белаш не перша, хто пробує стати прес-секретарем голови облради. Відразу після обрання Михайла Кириллова його інформаційним напрямком займався Михайло Чубай, якого пов'язують із підконтрольним голові облради сайтом "TakeInfo". Та Володимир Грєбьонкін, який у 2012 році займався інформаційним напрямком у штабі Олексія Хахльова. 

Однак обоє зникли з прес-служби облради. Михайло Чубай - нібито після того, як на сайті "TakeInfo" з'явилось відео, де свободівці вимагали звільнення Тетяни Стельмах з посади радника, за участь в агітації за Януковича у 2010 році. Це відео пізніше зникло із сайту, а Чубай - з кабінету прес-служби голови облради.

Приблизно тоді ж зник звідти й Володимир Грєбьонкін. Щоправда, в його випадку, кажуть причиною став конфлікт Михайла Кириллова з більшістю активістів, які під час революції домоглись обрання Кириллова головою облради. Тепер новим прес-секретарем очільника облради може стати чарівна Інна Белаш.

Як стверджують джерела сайту «ВСЕ», сюди вона потрапила за протекцією помічниці голови облради Тетяни Стельмах і вважається близькою до неї людиною. Попри відсутність досвіду роботи зі ЗМІ у Інни, люди, які її знают, характеризують її, як розумну дівчину, яка швидко вчиться і завжди посміхається. Ну що ж, поживемо – побачимо.

Коментарі

Що ви пишете про Інну, який прес-секретар якщо людина шукає роботу??? http://www.work.ua/ua/resumes/1298063/

також талановитий паєт і палєстінєц?:))як моня бєрєх?

Льоша я звертався до автора " потягли курвів у владу IP 95.135.10.135" а не до тебе, треба щоб відповіді на коменти, так як і на інших сайтах були відсунуті тещо в сторону а не на одному рівні із стрічкою коментів.

Не нервуйте Альошку, курчі діти

От поясніть мені де в цій статті щось погане написане про дівчат??? Знаю обох особисто і не один рік. Гарні, розумні і талановиті дівчата. Одна з великим досвідом в журналістиці, інша - поки без досвіду. Обоє, що називається "на своєму місці" в статусі прес-секретарів. ЩО ТУТ НАПИСАНО ПОГАНОГО чи НЕПРАВДИВО? 

Погано що відповіді на коменти ідуть в один рівень із загальними коментарями. Льоша Кривошеєв підредагуй будь ласка, а то складається враження що я звертаюсь до усіх хто писав на цій сторінці. Хоча мій попередній коментар таки стосується усіх хто погано висловлювався про дівчат. Тетяну Корпусову я особисто не знаю і тому не можу нічого коментувати, а Інна Белаш чесна і порядна людина. Микола Бендюк

Нешановний коментаторе!!! ви ж не знаєте цих дівчат і вже судите. Я особисто знаю Інну як порядну людину яка заслуговує на найкращі відгуки стосовно як професійної діяльності, так і особистісні її якості, плюс вона талановита як поетеса.

курвів у владу

Льоша, а чого мої фото не виклав? ;)

Народ, Вас не тошнить від своєї безграмотності: "професіцонали" ?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.