Дочка нардепа з Рівненщини потрапила до рейтингу "гарячих штучок"

Інтернет-сайт «Обозреватель» опублікував свій рейтинг «Гарячих штучок: найсексуальніших дочок українських політиків». Список був складений, як пише видання, за результатами аналізу сторінок в соціальних мережах дівчат, чиї батьки є депутатами чи займають високі державні посади. Серед інших, до списку потрапила й дочка народного депутата від Рівненщини Олександра Абдуліна.

Як пише видання, офіційний дохід нардепа від «Батьківщини» та головного піарника Юлії Тимошенко невисокий. Так в 2011 році парламентар задекларував дохід в 247 тисяч гривень, а на рахунках – більше 10 мільйонів гривень. Ще близько 15 мільйонів є на рахунках дружини Абдуліна.

Цікаво, що в 2012 році молодша, 21-річна дочка Олександра Абдуліна придбала спортивне авто «Ferrari California» за 200 тисяч доларів. При цьому Саша, а саме так звати дівчину, є всього лиш студенткою.

Красуня Олександра неодноразово була героїнею публікацій у світських ЗМІ. У минулому році дівчина змінила імідж з білявки на брюнетку та вийшла заміж. У десятці рейтингу «Найсексуальніших дочок українських політиків» сайту «Обозреватель» дочка депутата  з Рівненщини посіла сьому сходинку. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.