Рівненська модель Лілія Боць підкорює подіуми Таїланду

Провідна модель рівненського агенства "Панна" Лілія Боць підкорює подіуми Таїланду. У Банкоку Лілія  бере участь у фешин-шоу провідних дизайнерів. Сайт "ВСЕ" вирішив поцікавитися як справи у рівненської красуні.

Ще декілька років тому Лілія Боць була простою школяркою з Гощі. Тепер дівчина стала найперспективнішою моделлю Рівного.  У свої двадцять один Лілія має за плечима чималий досвід участі у найвідоміших модних показах та зйомках Мілану, Токіо, Парижа та Москви.

З 14 років дівчина успішно будує кар'єру моделі. Лілія неодноразово здобувала перемоги у відомих конкурсах України та зарубіжжя. На національному конкурсі "Королева України 2012" дівчина отримала титули "Королева стилю" та "Королева телеглядацьких симпатій". Титул II віце міс Лілія посіла у двох конкурсах - Міжнародний конкурс краси "Miss Khan Shatyr 2012", який проходив у Казахстані та "Міс студентство України". Окрім того дівчину щорічно є учасницею Fashion показів на Ukrainian Fasion Week.

Сьогодні рівненська модель підкорює Таїланд. У Банкоку Лілія активно бере участь у фешин-шоу провідних дизайнерів.

- У Таїланді дуже напружений графік. Нещодавно брала участь у показі самої тайської принцеси Sirivannavari, крокувала подіумом відомих дизайнерів Accademia Italiana, - розповідає провідна модель Рівного Лілія Боць.

За словами дівчини найбільшим досягненням у Таїланді, - є зйомка для журналу "PRIEW magazine". У Банкоку Лілія перебуватиме до кінця травня. Вже в червні дівчина повернеться додому.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.