Кращим фотографом Росії став рівнянин-"бандерівець" Олександр Харват

Рівненський фотохудожник, видавець, організатор міжнародного салону "Фотовернісаж на Покрову" Олександр Харват здобув перемогу у Росії. Вихідець з бандерівського краю у російському Краснодарі отримав премію "Кришталевий Компас" у номінації "Фотографія". 

 

Національна премія Росії "Кришталевий Компас" проходить вдруге у м. Краснодар. Переможців  конкурсу визначають у десяти номінаціях. Участь у конкурсі приймали фотомитці з України, Росії та Білорусі.

Фотохудожник Олександр Харват презентував у Краснодарі серію фото "Чорнобиль: чорна биль, чорний біль", яка і здобула перемогу у номінації "Фотографія".

- Для мене було цікаво брати участь у подібному конкурсі. У Краснодарі мене радо зустріли. Чудове відкриття конкурсу, цікава презентація. "Бандерівцем" мене ніхто не називав. Росіяни, з якими я спілкувався, просто висловлювали мені свої коректні співчуття з приводу ситуації в Україні, а вже під час святкування перемоги - співали зі мною українських пісень, - розповідає рівненський фотохудожник Олександр Харват.

Фотомитець Олександр Харват, як істинний патріот України, на церемонію нагородження "Кришталевого Компасу" прийшов у вишитій сорочці. До Рівного майстер привіз майже 5-ти кілограмовий кубок, оздоблений сріблом.

Читайте також:

Фотограф та колишній міліціонер: "Януковича до суду!"

Рівненський фотограф та екс-правоохоронець: "Президент вчинив злочин проти народу"

У Рівному відкрили фотовиставку про Євромайдан

У Рівному відкриється фотовиставка про Чорнобиль

У Рівному відкрили фотовиставку "Жінки..."

У Рівному відкрився "Венеціанський карнавал"

У Рівному презентували перший музей фотографії

На Рівненщині Пересопницю увіковічнили в фотоальбомі

У Рівному Гран-Прі міжнародного фотосалону вперше виграв українець

Коментарі

Справжній герой прямо представник С.Бандери в Зомбісії.Як йому там яйця невідрізали...

Молодець ! Слава Україні і її героям !

Думаю, що, оскільки, це не урядова нагорода, а творча, то мабуть не варто відмовлятись. На такому цікавому культурному заході зібрались якраз фотомитці та інші люди, які належать до якісної частини суспільства як Росії, так і інших країн-учасників ))

В России не всех называют "бандеровцами", а тех кто идиализирует военного преступника С.Бандеру, давайте называть все вещи своими именами

Згоден. Кому війна, а хто гроші заробляє.

Впевнений, що йому потрібно було відмовитися від нагороди Росії!!! Як думаєте?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.