День дитини: чого не вистачає рівненським малюкам?

Щороку першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань. Цього дня кожен має задуматися як організувати своїй дитині свято. Хоча… свято для дитини повинно бути щодня. І це правильно, адже ми, дорослі, поринувши у буденний клопіт все менше і менше виділяємо час для свого чада.

Дитинство – найкращий вік і саме він назавжди залишається у пам’яті, як найкращі миті життя. Тому, у День захисту дітей, журналіст сайту «ВСЕ» завітала у місце, де малюки проводять більшість свого часу. Адже, як говорив лікар Комаровський, варто лише прожити один день життям дитини і ти пізнаєш її по-новому.

Близько десяти малюків, які на той момент займалися у школі «Калинонька» привітно зустріли журналіста та сприйняли її, як свою. Найперше, вразила чемність та привітність учнів школи. «Добрий день!» - в унісон привіталися діти, які гралися за маленьким столиком. Кожен з них займався чимось цікавим та знаходився під наглядом вихователя.

- Як вже ви побачили, основний вид діяльності на заняттях у нашій школі є ігровий, тому зупинимося на ньому детальніше, - розповідає засновник школи «Калинонька» Марина Шумарова. - Існує помилкова думка, що достатньо дати малюку в руки пірамідку або кубики і вважається, що гра відбулася. Але це не так. Розвиваюча гра - це не будь-які дії з дидактичним матеріалом і не ігровий прийом. Це специфічна, повноцінна та достатньо змістовна для дітей діяльність, яка здійснюється під керівництвом дорослого. Розвиваючі ігри, які ми використовуємо на заняттях, характеризуються тим, що вони вміщують ігровий зміст, ігровий матеріал та правила. Все це зумовлене метою гри, тобто для чого ця гра створена і на що спрямована.

На фото: вчителі - вихователі, Ельмас Усеїнова та Катерина Кушнір

У «Калиноньці» заняття проводяться у міні-групах по 5-6 дітей. Діти в різноманітних ігрових ситуаціях та захопливій атмосфері розвивають дрібну моторику рук, логіку, мислення, творчу уяву, навички спілкування та командної роботи. Цікавим є і той факт, що батькам учнів завжди надається інформація про розвиток і навчання їхньої дитини, адже наприкінці заняття педагог обов'язково приділяє увагу кожному з батьків та рекомендує завдання для домашньої підготовки.

Не у багатьох закладах Рівного на заняттях використовуються загальновідомі методики  Сухомлинського, Ушинського, Русової, Монтессорі, Домана, Нікітіна, з яких складається цілісна розвиваюча система. Педагоги закладу зауважили, мета занять - створити навколо малюків розвиваюче середовище, за допомогою якого вони пізнають світ. А також, допомогти батькам навчитися співпрацювати з дитиною, як на заняттях, так і у повсякденному житті. Адже належне спілкування батьків із дитиною, спільні прогулянки та гарно проведений час – це і є щастя, яке ми повинні дарувати не лише 1 червня, а щодня.

На День захисту дитини вихователі «Калиноньки» влаштували для дітей незабутнє свято, із піснями, конкурсами та вікторинами. За словами адміністрації закладу, таке свято вони намагаються робити на кожному занятті, адже посмішка на вустах малюка – найкраща нагорода за працю вчителя.

Тому давайте дарувати нашим дітям свято кожного дня, адже вони – наше майбутнє. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина цікаво і корисно проводила час,  завітайте до «Калиноньки» разом зі своїм малюком:

вул. Міцкевича, 32 
готель "Мир" (офісний центр зі сторони Остафова)

вул. Грушевського 
супермаркет "НОВУС" (в ігровій кімнаті -2 пов.)

Запис в групи «Калинонька»:

097 508 57 74 - пані Оксана   
097 328 60 41 – пані Марина 

На правах реклами.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.