Як відпочиватимуть рівненські політики під час війни на сході

З початком літа багато хто задумується над тим, що вже час збиратися у відпустку. Відтак, журналіст сайту «ВСЕ» вирішила поцікавитися, як відпочиватимуть рівненські депутати і, де проведуть свої відпустки.

 

Дехто з депутатів розповів, що цього року відмовився від відпочинку у Криму через політичну ситуацію в Україні, інші запевняють, що влітку не відпочиватимуть, а працюватимуть. Іншим ж, як то кажуть, «війна війною, а відпочинок за розкладом». Кому що - читайте далі у матеріалі.

 

Голова Рівненської облради, депутат Михайло Кириллов каже, що цьогоріч він поки що взяв відпустку на один день за свій рахунок – 5 червня, на свій день народження. Щодо відпочинку, то Михайло Кириллов зазначив, що потрібно спочатку, щоб в Україні війна завершилася, а тоді вже можна про це говорити. Наразі ж голова облради не планує відпочивати.

 

Працюватиме цього літа і заступник голови Рівненської облради, депутат Олександр Данильчук. Він каже, що цьогоріч у нього не має відпустки, адже  нещодавно прийшов на посаду, тому відпочити зможе не раніше, ніж за 10 місяців. 

- Ми з дружиною поки що їздили лише на вихідні у Трускавець. Мій товариш запросив нас на весілля свого сина, тому це і був наш відпочинок, - додав Олександр Данильчук.

 

Екс-голова Рівненської ОДА, депутат облради Василь Берташ каже, що ще не думав, як відпочиватиме цього року, але не проти поїхати у Крим.

- Я завжди їздив відпочивати у Крим. Якщо буде можливість, то хотілося б цього літа також туди поїхати, буду дізнаватися, яка пропускна система на півострові зараз. Взагалі, я люблю активний відпочинок, взимку катаюся на лижах. Якщо є час, то їду в село до мами у Рокитнівський район, - розповів Василь Берташ.

 

Депутат Рівненської обласної ради Юрій Супрунюк ще не визначився, де відпочиватиме цього літа. 

- Важко сказати, де я відпочиватиму цього літа, але однозначно це буде в Україні. Адже я вважаю, що зараз потрібно залишати гроші в нашій країні. У середині липня я йду у відпустку, напевне, ми з внуком поїдемо у Карпати, - каже Юрій Супрунюк.

 

У свою чергу депутат Рівненської облради, екс-регіонал Петро Дубас сказав, що він ше не думав про відпочинок і відмовився говорити про це.

 

Депутат Рівнеради Юрій Запорожець каже, що влітку він відпочиватиме з сапкою в огороді, а вже восени планує поїхати в Іспанію до друзів на дачу.

- Я люблю різний відпочинок – і на море поїхати, й на озера, а також буває, що з сапкою в огороді відпочиваю. Цього року ще точно не вирішив, де відпочиватиму. Швидше за все, що з дружиною поїдемо до друзів на дачу в Іспанію восени. А влітку відпочиватиму на огороді з сапкою, - розповів Юрій Запорожець

 


Депутат Рівнеради Сергій Паладійчук розповідає, що цього літа він не відпочиватиме, а працюватиме. Можливо, на відпочинок депутат поїде під кінець літа чи восени, проте ще не планував. 

Щодо того, який відпочинок полюбляє Сергій Паладійчук каже, що головне, щоб він був і, коли відпочинок є, то не важливо у якій формі.

 


За словами депутата Рівнеради Василя Харковця, цього року в нього відпустка у другій половині липня, тому він ще не думав, де її проводитиме.

- Впродовж останніх шести років ми з дружиною їздили відпочивати у Крим. Щоправда, цього року через ситуацію, яка склалася ми туди не поїдемо. Тому, з наближенням відпустки ми вирішуватимемо, де її проводитимемо. Можливо, поїдемо десь на відпочинок за кордон, - сказав Василь Харковець.

 


Полюбляв відпочинок у Криму і депутат Рівнеради Антон Сачук. Він розповів, що цього року на початку літа хотів поїхати у Ялту, але через політичну ситуацію, тепер такий варіант не розглядає.

- Я планую, що в кінці літа поїду на відпочинок десь за кордон, хотілося б у Іспанію. Проте точно ще не вирішив. Взагалі, я люблю активний відпочинок – приїхати у нову країну, взяти авто на прокат і поїздити подивитися щось нове, цікаве. Востаннє на відпочинок їздив взимку, на лижі в Італію. Минулого літа ми відпочивали у Ялті та в Туреччині, - зазначив Антон Сачук.

 

Тим часом депутат Рівнеради Віталій Першогуба жартує, що поїде відпочивати на море у Крим. Щоправда, потім додає, що ще не вирішив, де проведе відпустку цьогоріч.

- Я приватний підприємець, тому можу піти у відпустку, коли захочу. Ще не знаю, де відпочиватиму цього року, радитимуся щодо цього з дружиною та дітьми. Більше мені подобається відпочинок за кордоном, можливо, поїдемо у Туреччину, - додав депутат.

Коментарі

ОДОБРЯМС!!!

Пропоную крутим хлопцям, поціновувачам активного відпочинку провести відпустку в чудовому украінскому місті Славянськ. Наразі в лавах НГ доведуть свою крутізну.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.