Горили на сцені, мумії на велосипеді - концерт "LOBODA" у Рівному

Тур "LOBODA" "Под запретом" не залишив байдужим жодного шанувальника артистки Світлани Лободи. Завітала співачка і на терени Західної України, і вже 9 червня у рамках свого нового туру "Под запретом" виступала на сцені рівненського МПК "Текстильник". Приїхала до Рівного артистка вперше, тому концерт був вдвічі цікавішим та пам'ятним.

У стінах МПК "Текстильник" зібралися фанати різного віку: жінки в елегантних сукнях, маленькі діти, дівчата зі своїми кавалерами (які, до речі, підспівували і пританцьовували з місця під "Облака" і "Постой, мужчина").

- Я трішки хвилююся, оскільки виступаю на рівненській сцені вперше, але ви чудові глядачі і тут дуже вдячна публіка, мені подобається бути з вами!, - вийшла на сцену "LOBODA" і звернулася до залу.

Світлана виконала більше двадцяти пісень, серед яких були не тільки улюблені хіти "40 градусів", "Город под запретом", "Под лед" і "Дякуємо" з нового альбому, а й старі пісні "Постой, мужчина", "Ты самый любимый на свете " тощо. Крім того не обійшлося і без прем'єр: вперше зі сцени у Рівному Світлана заспівала новинку "Мания".

"LOBODA" протягом усього концерту вела діалог з глядачем, а нова пісня артистки "Смотришь в небо" просто "взірвали зал".

Одним з найбільш пам'ятних став момент, коли на сцену вийшов маленький рівнянин, щоб вручити Світлані квіти. Артистка запропонувала заспівати разом пісню, і маленький фанат разом зі Світланою Лободою заспівали "Революцію".

Окремо варто сказати і про шоу-балет артистки. Ця колоритна четвірка була незрівнянна. Від пластики і рухів, до харизми і костюмів - вони заряджали зал своєю енергією. Шалені горили, хлопець у пуантах, самокати, грузинські танці, - це далеко не весь список виступів шоу-балету від "LOBODA".

- Якщо комусь хтось заважає та хоче зробити щось погане, то відправте їх подалі ... під лід!, - закликала артистка зі сцени. І після виконання улюбленої багатьма шанувальниками пісні "Под лёд" зал просто "взірвався" драйвом та танцями.

Перший концерт у Рівному в рамках туру "Под запретом" пройшов на "Ура!" при повному аншлазі та великій кількості овацій. Тепер, не секрет, що "LOBODA" - це не просто яскрава та епатажна співачка, а велика творча команда, частиною якої є глядачі та шанувальники.

Коментарі

Концерт очень крутой.

Це неправда, що Лобода вперше у Рівному. Вона вперше була в нашому місті на відкритті торгівельного комплексу "Чайка". Чи може то був її клон?

Ну аншлагом там і не пахло. В першій частині залу, перед сценою, була чи не третина вільних місць. Тому тим, хто купував квитки "на гальорку" пощастило удвічі: вперше - коли зекономили на квитку, а вдруге- коли організатори, спостерігаючи, пустоту перед сценою, покликали займати місця всіх бажаючих. А Лобода молодець! І тьотка красива, і видно, що пахає над програмою!

Яка журналісточка - такі й смаки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.