У рівненському драмтеатрі завівся дикун. ФОТО+ВІДЕО

Впродовж останніх двох тижнів шанувальники рівненського драмтеатру обговорюють анонс прем'єри нової комедії "Дикун". Вона запланована на 14 червня. Наразі ж у театрі відбуваються останні репетиції та підготовки. На одну із них завітала журналіст сайту "ВСЕ", аби заглянути "за куліси" та дізнатися, що ж такого "дикого" підготували актори для свого глядача.

Найперше, чим здивує романтична комедія за мотивами твору Алехандро Касона «Дикун» - це чистота почутів та захоплюючий сюжет сповнений таємницями та неочікуваними розв'язками. "Дикун" - це пристрасна і лірична іспанська комедія про любов, інтриги, дружбу і обман. За сюжетом, молода вчителька приїжджає в маєток, на запрошення двох літніх пані навчити їхнього племінника читати і писати. Аж раптом виявлється, що "дитині" вже 24 роки і він не має нінайменшого бажання прощатись з власною безграмонтістю...

Чому так склалось життя юнака та, що чекає на молодих людей у будинку повному таємниць, глядачі зможуть дізнатися вже на самій прем'єрі комедії. 

Як розповів для сайту "ВСЕ" режисер-постановник комедіїї "Дикун" Олександр Олексюк, п'єса захопить кожного глядача своєю добротою та чистотою почуттів, саме тим, чого не може показати сучасне телебачення.

- Хочеться чогось доброго, чистого та гарного, того, від чого люди посміхалися. Я сьогодні під час репетиції краєм ока дивився на присутніх у залі глядачів, і спостерігав, чи посміхається хтось із них. Я не кажу, що це чиста комедія. Це "Дикун", який спонукає до роздумів, адже п'єса піднімає багато проблем: кохання, життя (навіщо ми живемо?), людини - природи. Піднімається також проблема "педагог і учень", те, як за сценарієм педагог Марга зуміла знайти підхід до свого 24-річного учня. Саме такого підходу бракує у наших школах. - зазначає режисер Олександр Олексюк. - Харизматичний і талановитий акторський склад "Дикуна: Олег Ягилюк, Ніна Годунок, Марина Кудрявцева. Саме вони мене і переконали, що ця п'єса може "жити" у нас, мені легко було з ними працювати. Готувалися ми два місяці, приготували для глядачів багато сюрпризів та неочікуваностей. Тому запрошуємо на прем'єру!

До слова, головна роль дикуна Пабло дісталася молодому актору Олегу Ягелюку, це одна з перших його серьозних ролей. До цього головну роль він мав лише у виставі "Тіні забутих предків", де він грав  Івана. Значимою є і роль Марги для Марини Кудрявцевої, оскільки це її перша головна роль після декретної відпустки.

Отож, які акторські сюрпризи чекають на глядачів та, які таємниці приховує дім дикуна, побачимо вже 14 червня на прем'єрі. Наразі ж пропонуємо вашій увазі добірку фотознімків із генеральної репетиції "Дикуна".

Режисер-постановник – Олександр Олексюк

Художник-постановник – Анна Пілюгіна

Художник по світлу – Дмитро Усик

Звукорежисер – Богдан Сівак Помічник режисера – Любов Харченко

Дійові особи та виконавці:

Марга - артистка драми Ніна Ніколаєва (Годунок), артистка драми Марина Кудрявцева Тітка Матильда - заслужена артистка України Марина Яриш, Тітка Анхеліна - артистка драми Емілія Морозюк, Донья Лола (Лулу) - народна артистка України Ліна Ізарова, Пабло - артист драми Олег Ягелюк, Хосефіна (Фіфі) - артистка драми Наталія Тертичка, Сеньйор Ролдан - заслужений артист України Петро Ліснічук, Хуліо - артист драми Юрій Ширко, Професор - заслужений артист України Віктор Янчук, Еусебьйо - артист драми Сергій Бондарук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.