У Рівному обрали "Перлинку Рівного - 2014"

У Рівненському палаці дітей та молоді відбувся четвертий обласний фестиваль краси і талантів «Перлинка Рівного - 2014», який організовує агенство ARTmodels. Переможницею «Перлинки Рівного – 2014» стала десятирічна Анна Остапчук. Також кожна учасниця фестивалю отримала свій титул та цінні подарунки. Головною особливістю конкурсу стала тема дійства - «Моя квітуча Україна».

Учора, 17 червня, у Рівному відбувся фінальний концерт "Перлинка Рівного - 2014". Усього участь у конкурсі взяло 17 учасниць, які представлені у трьох вікових категоріях: 6-7 років, 8-9 років та 10-12 років.

Дійство розпочалося зі знайомства з учасницями.

Дефілювати на сцену «юні перлинки» виходили три рази. Перший стилізований вихід «Я україночка» дівчатка вже традиційно представляли разом із рідними.

 

«Моя фантазія» - так звучить тема другого виходу. Кожна перлинка представляла квітку з якою асоціюється її душа.

Фінальний третій вихід був у вечірніх сукнях. Маленькі принцески продемонстрували свою красу, витонченість, ніжність.

У рамках фестивалю «Перлинка Рівного – 2014» проходив конкурс «Шоу талантів», найкращі номери якого були представлені у фіналі.

Готуючись до «Перлинки Рівного 2014» дівчатка відвідали майстер-клас «Квітка душа» де власноруч малювали картини.

У ході фестивалю творчі роботи кожної з учасниць були виставлені на аукціон, зібрані кошти з якого підуть на благодійність.

Гран-прі конкурсу отримали Валерія Ратнікова, Валерія Борконюк та Вікторія Свистунова.

Усі учасниці конкурсу були нагороджені грамотами та цінними призами.

- Ми уже вчетверте проводимо «Перлинку Рівного». Я хочу подякувати усім дівчатам, які старанно готувалися до фестивалю. Мені не соромно за місто Рівне, адже тут зростають діти у яких велике майбутнє, - розповідає засновник фестивалю «Перлинка Рівного – 2014» Оксана Ігас.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.