Відтепер самотня леді житиме у Рівненському драмтеатрі

Рівненський драмтеатр продовжує готувати сюрпризи для своїх глядачів. Цього разу - це дебютна прем'єра "Самотня леді", яка припадає на закриття театрального сезону. Мелодрама поставлена за однойменним твором заслуженого діяча мистецтв України, режисера Ігоря Афанасьєва. У театрі говорять, що прем'єра має багато родзинок та неочікуваних моментів. Так це чи ні, вчора, 12 липня на генеральній репетиції акторів дізнавалася театралка, кореспондент сайту "ВСЕ".

До популярної в минулому, а тепер самотньої актриси по оголошенню приходить юнак, аби винайняти кімнату. Симпатичний і талановитий, він приховує, що насправді  – аферист. Перше знайомство із самотньою леді проходить досить "цікаво", адже літня жінка не звикла до сленгу та поведінки сучасної молоді. Проте вже за деякий час завдяки своїй харизмі аферист все ж "втирається" у довіру жінки, однак натикається на нову перепону - племінницю Віру, яка є прямою спадкоємицею квартири.

Швидко зорієнтувавшись у ситуації, хлопець бере ситуацію під свій контроль і пояснює племінниці "хто у домі господар". Гра акторів є досить цікавою, адже у "Самотній леді" зібраний майже весь акторський склад легендарних "Суперників": народна артистка Ніна Ніколаєва, Стас Лозовський та Юлія Крет. 

Окремо варто відзначити і декорації, які використовуються у мелодрамі. Їх підібрала художник театру Алла Локтіонова, яка досить творчо відобразила помешкання літньої актриси: штори-куліси, балкон театральні-підмостки, корзини з квітами та костюми. Символом ролей зіграних у виставах актрисою стали ляльки людського зросту, які виготовлені у стилі пап’є-маше.

Сьогодні у театрі всі активно готуються до представлення глядачу "Самотньої леді": йде перевірка встановленних декорацій та надаються останні настанови монтажникам. Адже саме ця прем'єра закриває, мабуть один із найважчих театральних сезонів. Через важку суспільно-політичну ситуацію в країні, не раз переносилися чи знімалися вистави у театрі. Разом з тим, театр із жовтня поставив шість прем'єр, які глядачі сприйняли на "ура!". Самий же колектив рівненського драмтеатру макимально доклав зусиль, щоб підтримати рівнян у нелегкі часи.

До слова, завтра, 14 липня, актори у перший день відпустки знову вийдуть на сцену - гратимуть у благодійній виставі "Та не однаково мені...".  Таким чином колектив драмтеатру підтримуватиме Збройні сили України та збиратиме гроші для війська, на бронежилети. Квиток, незалежно від місця, коштує 30 гривень. Як пройшла благодійна вистава, та що адміністрація театру придбала для військових - читайте вже згодом на сайті "ВСЕ".

Коментарі

З прем'єрою всіх. Прекрасна вистава. Акторам браво!

Крет зіграла жахливо! Її гра була на межі істерії. Це дратувало! Лозовський, як завжди красунчик, ну а в загальному вистава непогана. дость повчальна та цікава

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.