Якими були перші авто відомих рівнян?

Перший автомобіль, певно, як перше кохання – для багатьох запам’ятовується надовго. Тим більше, якщо з ним пов’язані цікаві історії, інколи, навіть, кримінального характеру. Якими пригодами запам’яталися перші «ластівки» ВІП-персонам Рівного, як вони на них заробляли, за що любили та на що проміняли - дізналась журналіст сайту «ВСЕ».

Екс-заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов: «Я дуже любив свою «Волгу».

– Моє перше авто – «Волга», а саме «Газ-24» зеленого кольору. Цей автомобіль я купив приблизно 20 років тому і проїздив на ньому кілька років поспіль. Взагалі, я дуже любив цю машину, бережно до неї ставився, чим вона мені й запам’яталася. Зараз я їжджу на «Нісан Кашкай» (Nissan Qashqai).

Депутат Рівнеради Олександр Нестерук: «Через «Жигулі» потрапив в ІТТ на 15 діб».

– Перший автомобіль я купив у 1990 році. Це були старі побиті «Жигулі» («ВАЗ 2104») бежевого кольору. Упродовж двох років я ремонтував цю машину, змінив передню частину під «ВАЗ 2107», перефарбував у малиновий колір із перламутровим відтінком. Якось був випадок пов'язаний із цією машиною у 1992 році, який мені запам’ятався на все життя. Коли я вже дороблював авто, пішов на авторинок купити акумулятор. А там саме міліціонери ловили місцевих бандитів. Я проходив повз і мене теж «пов’язали» на 15 діб. У мене тоді народився син і це було саме напередодні хрестин. От і довелося їх відкласти на два тижні. А через три роки я віддав цей автомобіль батькові і він його продав. 

Депутат Рівненської облради Віктор Кривун заробляв на «Волзі».

– Своє перше авто купив близько 20 років тому у Чехії для того, щоб заробити. Це була «Волга» («ГАЗ-24») білого кольору. Поїздив на ній приблизно два місяці і продав. Тоді багато хто так робив. Купували авто і через певний час продавали, щоб заробити 100-200 доларів. Тобто машина приносила не лише задоволення, а й невеликий прибуток. Через певний час я знову купив таку ж «Волгу», тільки синього кольору. У той час це було вигідно і в нас такі машини непогано продавалися. Щоправда, вони були не зовсім комфортні в експлуатації, адже взимку на «Волзі» важкувато їздити, а влітку в ній дуже спекотно. Взагалі у мене було чимало різних машин. Зараз я їжджу на «Мерседес» GL 450, але не дуже ним задоволений.

Депутат Рівнеради Святослав Євтушенко: «Перше авто купив за 200 доларів».

– «Москвич-408» 1965 року випуску синього кольору був моєю першою машиною. Я його купив у 2000 році за 200 доларів по оголошенню в газеті. З цим авто було пов’язано багато цікавих історій. Коли я на ньому їздив, то завжди возив із собою в багажнику мішок запчастин. Також частенько брав на всякий випадок змінний одяг. Адже якщо їхав десь далеко, то за дорогу кілька разів точно «лежав під машиною», бо вона ламалася. А ще чомусь мій «Москвич» завжди «глох» на залізничному переїзді. Через те, що це викликало незручності й в інших водіїв, знаходилося чимало охочих мені допомогти його підштовхнути. Після цього він знову заводився. Десь у 2004-2005 році, коли вже їздив на «ВАЗ-2108», я його продав компанії «Вік-Експо». Тоді вона організувала акцію «Зніми стрес – побий авто». Власне, для ролі авто і був придбаний мій «Москвич».

Депутат Рівненської облради Олексій Кособуцький таксував на «Таврії»

– Перше авто я купив у 1991 році. Це була «Таврія» білого кольору, нова модель, яка тільки почала випускатися. На той час – це було дуже модне авто. Поїздив на ній я приблизно два роки. У ті часи я жив у Києві, був студентом і цей автомобіль мене фактично годував. Адже я ночами на ньому таксував. Тоді возив різних людей, інколи траплялися й бандити. Тому спогадів із першим авто у мене пов’язано чимало. Зараз я їжджу на білому «Мерседес» Е 250 купе.

Депутат Рівнеради Юрій Запорожець їздив на «Жигулях».

– Це були «Жигулі» («ВАЗ-2107») кавового кольору. Щоправда, це було так давно, що ніяких цікавих історій пов’язаних із ним я не пригадаю. Зараз у мене «Тойота» чорного кольору. 

Детат Рівненської облради Петро Дубас нічого не пам’ятає про перше авто.

Про своє перше авто Петро Дубас пригадував неохоче. Розповів лише, що це були «Жигулі» («ВАЗ-2111») червоного кольору.

– Купив її приблизно 25 років тому. Ніяких історій пов’язаних із нею не пам'ятаю, це було дуже давно, - сказав депутат.

На якому авто їздить наразі Петро Дубас розповідати не захотів.

Бізнесмен Ігор Давидчук: «Завдяки «Жигулям» заробив перші гроші».

- Свою першу машину я купив років 10-15 тому. Це був «ВАЗ-2109» блакитного кольору. Цей автомобіль мені запам’ятався тим, що він часто ламався. Але саме «ВАЗ» підштовхнув до того, що я вирішив займатися бізнесом і завдяки йому я заробив свої перші гроші.

Директор ПАТ «Агродар-Рівне» Андрій Супрунюк: «Своє перше авто тюнінгував під вуличні гонки»

- Моїм першим автомобілем був «ВАЗ 2112». Придбав мені цю автівку батько у 2007 році. На ній я проїздив майже два роки. Так як в той час я займався організацією вуличних перегонів в Києві, відповідно і машина моя піддавалась різного роду тюнінгу. Адже я брав участь у різноманітних перегонах. Моя машина мене жодного разу не підвела. Я й досі згадую про неї з теплом у серці.

Коментарі

бійцем-голосно сказано:)) шістка,спеціаліст по мішкам з турецькими БОСами:)а,нині в одній фракції з бувшим мусорком запором,представляє інтереси народу в міській раді:)))які виборці-такі і депутати:(((

а що, колись бандюк Саша Бос (нині народний депутат) був казарінскім бойцом? навіть не знав))..
народ, може ще щось цікаве й пізнавальне напишете, бо бачу всі про все знають, крім сучих ментяр

то є так Вуйки)))))))))))))

Давидчуку так мало ще років, а він вже не памятає, коли купив перше авто... Це авто батька, Валентина Івановича, адже 15 років назад у Ігоря ще не було ні прав, ні грошей на авто. Або він плутає роки... Та й Олексію Г. 20 років назад було лише 17 і він був скромним першокурсником інституту культури... /

Нестерук:"А там саме міліціонери ловили місцевих бандитів. Я проходив повз і мене теж «пов’язали» на 15 діб."Так тоді,не його одного пов"язали, а і купу його подільників-вимагачів:)))от такі нині народні депутати і меценати:))ZZ

мля..а де ж коментар про мецената і народного депутата ,казарінця Нестерука,в юності-Боса,від газви туркцьких светрів,що в поляків крав на стоянці під Туристом,і бувшогго мусора Запоржця,яких об"єднала одна "Батьківщина" і садові ділянки?:))))))))))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.