9 прикольних штук, які можна купити у Рівному

Нам завжди подобається щось ексклюзивне. Або ж речі, які викликають подив чи добру заздрість друзів. Нам подобається виявляти свою творчу і креативну сутність. Це не повний перелік аргументів, котрі можна навести у своє "виправдання" стосовно того, чому ми купили ту чи іншу річ. Бо "прикольно" - і крапка.

Власне тому журналіст сайту "ВСЕ" і вирішив прогулятися по крамницях, а також трошечки позаглядав у Інтернет, і відшукав цікаві та прикольні "штуки" і "фішки", які можна купити у Рівному.

 

1. "Золотий батон"

світлини автора

Класика. Прикольно запостити таку хлібину у своєму профілі в соціальній мережі. Або подарувати комусь із друзів. Якщо Януковичу батон дістався задарма, то вам доведеться дещо спустошити гаманець. Однак гроші повернуться - бо в батоні є отвір, який допоможе накопичувати монети.

Де: магазин Хоттабич. Ресурс: див.фото

 

2. "Кожух для паспорта"

Навіть і не сумніваюся: ви пишаєтеся, що є УКРАЇНЦЕМ/УКРАЇНКОЮ. Можете зробити приємність собі і своєму паспорту й купити йому прикольного "прикида". Щоб усі помічали, просили подивитися, а ви у цей час будете відчувати себе власником не лише громадянства Богом благословенної країни, а і стильної речі.

Де: шукай на одній із яток на бульварі Незалежності. Ресурс: 40 грн.

 

3. "Виделка, яка взагалі-то ложка, але все одно прикольна"

Усім кому показував цю ложку, яка, якщо вірити пакуванню, мала би бути таки виделкою, яка є телескопічною, подобається перший із запропонованих прикладів використання цього дивного девайса :) Тільки заради того, щоб проекспериментувати її і варто придбати.

Де: походи по першому поверху Злата-плаза. Ресурс: 85 грн.

 

4. Книги з віршами

У кожного з нас є друзі, які люблять поезію. Власне їм і можна подарувати. А ще ці книги, які, як відомо, є найкращим подарунком, можна через 50 років продати, як раритети - картини ж купують за шалені суми на аукціонах.

Де: книгарня неподалік Майдану Незалежності. Ресурс: (ліворуч-праворуч, згори-вниз) 95-93-49-20 грн.

 

5. "Уся справа в капелюшку"

Зрозуміло, що для дівчат. Моя думка (а мені можете вірити, бо я 5 років учився на філфаці :) - стильно. І голову не напече влітку. Сподіваюсь, наш Льонокомбінат подумає про такі речі - білоруси з Оршанського комбінату вже подумали.

Де: у підземці-"трубі" біля ринку. Ресурс: 70 грн.

 

6. "ПТН-ХЙЛ"

Знову класика. Із цим брелоком і на вістрі сучасності будете, і армії допоможете, бо гроші за них на добру справу використовують.

Де: запитай у Віки Шинкаренко. Ресурс: див. пункт "Де:".

 

7. "Штукенція для літніх розваг"

Ні, це не те, що ви могли подумати. Це цілком пристойна річ, яку можна дати дітям та й самому побавитися. Я маю вищу освіту, але так і не розгадав як це працює. Хоча все просто - тягнеш за Спанч Боба, вода набирається всередину, а потім нею стріляєш. Літо, спека... Ну, ви зрозуміли, що класний фан можна влаштувати із друзями.

Де: магазин Все від 2 грн. Ресурс: 24 грн.

 

8. "Розфарбуй собі футболку"

У вашому гардеробі має бути хоча б одна ексклюзивна стильна футболка, малюнок на якій нанесено фарбами й вручну. Дизайн може бути або ваш, або можна попросити прейскурант.

Де: запитай у Насті Загайної. Ресурс: див. пункт "Де:".

 

9. "Сам собі режисер"

Дівчата, якщо хочете мати стильну і прикольну сумку, то можете виявити креатив і зробити із заготовки цікаву річ. Підказую трендові сюжети: "Ла-ла-ла-а-а-а", "Я - українка", "Я люблю маму", можете вишити/розмалювати свій нікнейм у соц.мережі (але завчасно попередьте батька, бо кавалерів набіжить :)

Де: у Зуза. Ресурс: 40 грн. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.