Перемога рівненської моделі на "Перлині Чорного моря-2014" обурила рівнян

Напередодні Дня Військово-Морського Флоту у Севастополі відбувся 18 міжнародний конкурс краси "Перлина Чорного моря-2014". Організатором фестивалю грації ось уже вісімнадцять років незмінно виступає севастопольське агентство моделей "Марія". 

П'ятнадцять моделей з Ростова-на-Дону, Казані, Уфи, Рівного, Києва, Житомира, Маріуполя, Набережних Челнів, Севастополя та інших міст вийшли на подіум біля моря, щоб під кримськими зірками посперечатися за корону переможниці.

У цей липневий вечір зірки усміхнулись Республіці Татарстан. Переможницею конкурсу стала студентка з Казані Марія Колесникова (21 рік). Вона навчається на факультеті сервісу і туризму Поволзької державної академії фізичної культури, спорту і туризму. У своєму першому інтерв'ю після нагородження Марія розповіла, що вже не раз брала участь у конкурсах краси. Але перемога в такому популярному проекті, як "Перлина Чорного моря", у неї перша і найбільш значуща!

Першою віце-міс на конкурсі "Перлина Чорного моря-2014" стала Катерина Калиняк з Рівного. Другою віце-міс – Світлана Сабат з Севастополя. Титул віце-міс у Анастасії Горлакової з Маріуполя.

Диплом "Міс чарівність" на фестивалі "Перлина Чорного моря" отримала севастопольська красуня Анна Шкуренкова, титулу "Міс Violet" удостоєна Олена Воронова з Севастополя, а "Міс КАРЕ" стала Ксенія Ярулліна з Казані. Титул "Міс глядацьких симпатій" дістався киянці Марії Макатер.

У фіналі фестивалю грації переможниці "Перлини..." представили прем'єрну колекцію севастопольського художника-модельєра Наталії Духневич "Хмара Візантії над Херсонесом".

Під оплески численних глядачів дівчата вийшли на сцену в чудових білих сукнях з символікою стародавнього Херсонесу, що особливо підкреслило севастопольську батьківщину міжнародного проекту "Перлина Чорного моря".

Однак, не такими гучними оваціями зустріли рівняни перемогу своєї землячки на вже чужій, російській землі. У соцмережі "Facebook" у групі "Рівненщина політична" користувачі відразу "оцінили" перемогу:

У пості, який написав журналіст, громадський активіст Сергій Штурхецький, мова йшла ось про ці футболки:

Своє обурення не соромилися висловлювати і рівненські користувачі соцмережі. Більшість з них не скупилися на "компліменти":

Дехто навіть хотів "привітати" Катерину Калиняк із перемогою у приватних повідомленнях через "Facebook".

Сайт "ВСЕ" також написав Катерині Калиняк, правда із проханням розповісти, що спонукало взяти участь у конкурсі, та які перспективи надала для дівчини перемога на землі країни-агресора?

У своїй відповіді для кореспондента сайту "ВСЕ" дівчина пояснила, що конкурс мав на меті продемонструвати єдність двох народів у такій важкий воєнно-політичний час. Також дівчина зазначила, що сама два місяці тому втратила батька, через що розуміє та співчуває сім'ям усіх загиблих воїнів задіяних під час АТО.

Ось, що йшлося у повідомленні дівчині:

"Доброго дня! В першу чергу дякую за привітання!) Стосовно того, чому я взяла участь у конкурсі, що проводився в Криму пояснюю: я за мир. Першочерговою ідеєю участі дівчат у конкурсі цього року було - об'єднання нас з різних частин України та Росії для того щоб показати, що "Краса врятує та об'єднає світ!". Своїм прикладом ми показали, що співпраця двох народів все ж таки можлива, навіть за такої складної ситуації між нашими країнами.

Звісно, виникали сумніви чи приймати участь у конкурсі чи ні, але особисто для себе вирішила, що треба! Співчуваю сім'ям загиблих, співчуваю всій Україні! На власному досвіді знаю, як боляче втрачати рідних та близьких. Я 2 місяці тому втратила тата... Саме через це переконана, що життя продовжується і ми повинні жити та працювати далі. Знаю, що близькі люди, які зараз не з нами і які більше ніколи до нас не повернуться, хотіли б щоб ми жили, жили мирно! Ми, молоді дівчата, не в силах змінити ситуацію, що склалася в країні....".

Як відповідь на критику рівнян, дівчина на своїй сторінці у "Facebook" помістила тематичну картинку, у якій надсилається зрозумілий меседж у відповідь на всі коментарі в сторону моделі.

 

Фото взяті із сайту sevastopol.su.

Коментарі

Особисто знаю і бачила Катерину Калиняк і зранку і ввечері і вдень,я вражена її красою,саме такі дівчата гідні бути королевами краси.Читаючи коментарі які принижують її та називають страшною спадає на думку наскільки треба бути ницими і заздрісними щоб таке писати,це ж хочеться витрачати свій час щоб писати негатив і образи.Так,важко не погодитись що ту футболку вона вдягнула дарма,але ті хто в інтернеті сидли і обливали її за це брудом зробили ще гірший вчинок.тому що читаючи коментарі таких людей складається жахливе враження про українців,хоча насправді я вважаю що українці мудра нація і патріотизм заключається в тому щоб прославляти свою державу і любити а не принижувати земляків,як би там не було.Покажіть вихованість і мудрість,невірю що ніхто з вас в житті непомилявся.

Та страшна ця Калиняк без штукатурки і спросоння, якщо хто її знає - підтвердить. Немає в ній, так би мовити, породи. Руки волохаті (ще роки два назад були), вона їх навіть не брила. Зуби постійно вишкірені. З рота смердить... Фігура поки що нормальна, але стукне 30 і розжиріє, сто відсотків. Знав особисто цю тьолку, симпатична (здалеку), тупенька, але на красуню аж ніяк не тягне...

і,хочеться ще вам писати про тупу палєстінску лядь???

Опа-ча! Вєжліво-діванниє вайска крима! З яких-то пір для тебе, Гостю украінци стали на "ви"? Сам, падла, де жив і заробляв? яка країна тобі дала житло, роботу і освіту? Рассєюшка?
У "дєвушкіного папи" ще ноги не захололи (щиро перепрошую за вкрай цинічну метафору, але без неї тут аж ніяк.... ) як вона поїхала сра...ю крутити перед "вєжлівимі братьямі"...
За ноги і до двох берізок, за таку "вєжлівость".... Єдиноправильний варіант...

Чому має бути шкода зрадливу дівку? І матір її що крокодилові сльози проливає бо соромно? І що робити матерям які чекають синів з АТО і тим що вже ніколи не дочекаються?

ну да..*****,вона і в Криму-*****:((((

Почему вы, люди, жители Украины, такие злые?! Девушки, которые приехали на конкурс - не предатели, они, в первую очередь, ДЕВУШКИ! Они модели, приехавшие на международный конкурс! В Крыму их встретили радушно, никто не кривился, когда они разговаривали на украинском языке! Девушки захотели доказать, что, не смотря на политический конфликт между двумя странами, они заслуживают на победу, они достойно представляют свой город. Как вы, прям такие чудесные все можете желать им смерти?! Посмотрите на себя!!! Да вы в 1000 раз хуже сейчас, чем представляете участниц из Украины, в частности, Катю. У нее в семье горе было, девушка молодец, что нашла силы жить дальше, а не замкнулась в себе! и, дабы вам, уважаемые, было известно, девушки из Украины отказались выходить в футболках "Вежливые люди" и им специально привезли тельняшки. УКРАИНЦЫ, ПАТРИОТЫ, пусть в вас будет меньше злости! Вы судите людей по картинке, не знаете всей сути, верите интернету и готовы убить не понятно за что! Не выставляйте себя с такой плохой стороны!

Випадково потрапила на статтю..і просто шокована масштабом конфлікту.. Люди добрі, не будьте стадом! Якийсь незрозумілий конкурс це не зрада! Від неї абсолютно нічого не змінилось! Ви зробили з цього нереальну трагедію.. Так, окупована територія, так , складна хвилина для країни.. Всі це розуміють і болісно переживають.. І допомагають як можуть.. Не знаю її , але на скільки розумію,дівчина не поіхала і не сказала , що вона НЕ українка.. Вона залишалась патріоткою і не приховувала того! Та взагалі, вона просто була учасницею конкурсу.. Від її участі не стало ні краще, ні гірше.. Якщо вона туди поіхала, таке її рішення, їй скоріше за все це чомусь було потрібно.. Не можна ніколи нікого засуджувати.. А тим більше, виливати стільки бруду і ненависті.. Не судіть і не судимі будете! Бог бачить хто що робить..

Два закона, принятых консультативной ассамблеей 24 августа и 26 сентября 1944 года устанавливали ответственность тех, кто "оказывая помощь Германии и ее союзникам, угрожал национальному единству, правам и равенству всех французских граждан". Согласно этим законам к концу войны 3920 человек было казнено (еще около 9000 было линчевано без суда), 1500 отправлено на каторгу и 8500 осуждено к различным срокам тюремного заключения (всего до 1949 года 39000), 20000 француженок были подвержены публичному позору за т.н. "горизонтальный коллаборационизм"

Що Ви накинулись на красуню, краса не має меж і кордонів, хай бачать , що в нас не одні бендеревці в кра.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.