Масаж у Рівному: які існують таємниці?

Відвідувати сеанси масажу – це не зайва розкіш, а справжня необхідність, – про це зазначає професійний реабілітолог Роман Ярмолюк. Якщо раніше побутувала думка, що процедури масажу замовляють для себе багатії, то зараз їх замовляють всі, хто хоче бути здоровим. Тут варто для себе усвідомити, що будь-яку проблему організму краще вирішувати на початковій стадії, адже, як то кажуть, чим далі до саду, то більше вишень. Однак, як демонструє практика, рівняни серйозно розпочинають перейматися своїм здоров’ям лише тоді, коли без спеціаліста не обійтися.

– Проблема наших рівнян у тому, що вони зазвичай звертаються за оздоровчим масажем лише тоді, коли дуже "припікає". Люди зазвичай ігнорують перші прояви своїх недуг і звертаються до масажиста вже ледве тягнучи ноги. Однак, якщо розібратися, то звертатися за допомогою варто ще на початкових стадіях. В ідеалі треба з допомогою профілактичних масажів, якісного харчування та фізичного навантаження діяти на випередження, щоб у майбутньому уникнути появи тих чи інших захворювань, – пояснює сайту "ВСЕ" Роман Ярмолюк.

Серед популярних у рівнян різновидів масажу реабілітолог виділяє чотири основних: оздоровчий, спортивний, антицелюлітний, розслабляючий, дитячий.

Отож, як зазначає пан Роман, на спортивний масаж необхідно ходити один-два рази на тиждень не лише спортсменам, але й тим людям, які регулярно займаються в залі. Така частота відвідин пов'язана із тим, що м’язи "забиваються" і з кожним новим тренуванням не отримують відповідного навантаження. Як результат – не можуть нормально розвиватися. Також таким людям варто відвідувати сауни і лазні, це добре впливає на м’язи.

Якщо говорити про оздоровчий масаж, то він може бути необхідним як 20-річним, так і пенсіонерам. Основна проблема, яку люди хочуть вирішити, – подолання остеохондрозу. Зазвичай, він з’являється через сидячу роботу, малорухливий спосіб життя тощо.

Розслабляючий масаж (іншими словами – масаж усього тіла) особливо актуальний для тих людей, які цілими днями працюють, постійно перебувають у стресових ситуаціях, нервують. Робити його варто хоча б раз на тиждень. Він добре розслабляє і насичує енергією за рахунок нормальної циркуляції крові по всьому організму.

– Антицелюлітний масаж потрібно робити одразу, тільки-но стало помітно целюліт. Спершу необхідно пройти курс з 10-15 процедур, а потім раз на тиждень підтримувати досягнутий результат відповідним типом масажу та регулярними походами у спортзал, – зазначає Роман Ярмолюк паралельно проводячи кореспонденту оглядову екскурсію по кабінету.

Після спілкування із масажистом-реабілітологом стало зрозуміло, що масаж – досить універсальна річ. Він наповнює силою та енергією організм людини, в результаті поліпшується не лише загальне самопочуття, але й стає еластичною і оксамитовою шкіра.

Окрім вищеперерахованих різновидів масажу, у масажному кабінеті реабілітолога Романа Ярмолюка ще пропонуються такі цікаві види масажу: класичний, оздоровчий, дитячий, баночний, медовий, пресотерапія, гуа-ша (очищення лімфи), туй-на (антиблоковий), вакуумно-роликовий (ВРМ), рефлекторно-сегментарний, нейроседативний, масаж в 4 руки тощо.

Знаходиться масажний кабінет за наступною адресою: вулиця Лісовської, 5, 2-й поверх.

Контактні телефони: (050) 435-27-26, (068) 146-16-22 або (093) 380-19-08.

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.