Рівненські мажори "зажали" гроші на армію

Рівненський нічний клуб "Лагуна" одне з улюблених місць місцевої "золотої молоді". Волонтери з групи "Допомога армії – Рівне" вирішили днями спробувати зібрати кошти на потреби нашої армії у рівненській гламурній тусовці. На вихідні у нічному клубі поставили скриньки для добровільних пожертв. Однак, як виявилось, тусовщикам проблеми армії… не цікаві.

Поки одні воюють – інші весело відпочивають, п’ють і "знімають" дівчат. Звісно, не всі мусять воювати. Однак кожен мав би хоч якось допомогти країні і тим, хто віддає за неї, і в тому числі й за кожного з нас, здоров’я і життя. Волонтери групи "Допомога армії – Рівне" встановили скриньки для добровільних пожертв на потреби армії там, де тусується значна частина тих, у кого гроші є, – у нічному клубі "Лагуна". Однак як виявилось, рівненській "золотій молоді" проблеми України "до спини". А їхній патріотизм здебільшого обмежується модними вишиванками.

За вихідні у скриньках опинилося всього 200 (!!!) гривень, які пожертвували відвідувачі нічного клубу. Однак більшими патріотами виявилась працівники адміністрації "Лагуни", віддавши на потреби армії від самого нічного клубу 5000 гривень. Про це у своєму "Фейсбук" написав рівненський волонтер та журналіст Юрій Дюг.

"Як ви думайте, скільки можуть віддати на армію півтори тисячі тусовщиків і мажорів? Ні за що не вгадаєте! Разом з адміністрацією НК "Лагуна" ми поставили дві скриньки на дискотеці та в пабі. Адміністрація та персонал самі запропонували це зробити. Скриньки стояли в найбільш людні дні. І що ви думаєте кинули туди "мажори"? – 200 гривень... хтось навіть копійок накидав. Отака от повага до захисників Вітчизни. А тим часом всі ура-патріоти в соцмережах... Укровата?.. Словом, здивовані були всі. Добре, що адміністрація і працівники НК "Лагуна" більш свідомі і патріотичні. Вони передали групі "Допомога армії – Рівне" 5000 гривень і пообіцяли допомагати ще. Дякуємо! 
А відвідувачі? Мабуть мама з татом їх не виховали. Може виховає воєнком? Може його запросити діджеєм?"
– написав у своєму "Фейсбук" Юрій Дюг.

Нагадаємо, що рівненські волонтери з групи "Допомога армії – Рівне" забезпечують вояків в зоні бойових дій речами першої необхідності та продуктами. І навіть придбали для потреб військових: прилади нічного бачення, тепловізори, рації, автомобіль і навіть безпілотник.

Хочете допомогти солдатам?
Гривня: 
Карта Приватбанк 4149 6258 0447 6834 Дюг Юрій Олександрович
Долари:
beneficiary: diuh yurii
account: 6762462680551501
bank of beneficiary: PRIVATBANK swift code: PBANUA2X
intermediary bank: JP MORGAN CHASE BANK swift code: CHASUS33
correspondent account: 0011000080
IBAN: UA873052990006762462680551501
Євро: 
beneficiary: diuh yurii
account: 6762462680551774
bank of beneficiary: PRIVATBANK swift code: PBANUA2X
intermediary bank: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany 
swift code: COBADEFF 
correspondent account: 400886700401
iban: UA883052990006762462680551774

Коментарі

Не можна з людей ворогів робити, лиш з того, що в когось більше грошей. Ви, шановні, не знаєте, хто як і чим, оці мажори допомагають. А в клубі збирати гроші на такі потреби - мінімум не доцільно.

Шановний, “не анонімний” vse.rv.ua, Ваше звернення “ідіоти” вже саме по собі каже про рівень Вашої ерудованості і вихованості.

Але зараз не про Вас. Давайте обсудим це питання трішечкі в більш ширшому аспекті, так сказати вийдемо за рамки міста Рівного.

Почнем з наступного....Ви знаєте про те, що кожна працездатеа особа України щомісячно допомагає армії? Ну якщо офіційно працюєте то маєте це знати. Якщо ні ..... тоді будете знати....з заробітної плати працівника кожного місяця утримується військовий збір у розмірі 1,5%.

Тепер прикінемо по мінімуму, мінімальна ЗП 1 218 грн * 1,5% = 18,27 грн.,
Кількість працездатного населення (працевлаштованого) становить приблизно 19 мл.. Давайте навіть віднімемо від цієї цифри 50 тис. (ті хто зараз в АТО), маємо 18 950 000. І тепер: 18 950 000 * 18,27 = 346 216 500 грн. в місяць. (і це тільки з мінімальної ЗП).

А тепер хочу Вас спитатати, Ви хоча б десь бачили конкретну інформацію куди ідуть ці кошти? Не одну, дві статті в прессі, а конкретну, змістовну інформацію з цифрами, скільки і на що піщло? Можете навіть не відповідати))))

Ви молодці, що допомагаєте арміі, але якшо Вам не кидають грощі в скриньку, то не потрібно зразу називати їх мажорами – жлобами і трубити про це в прессі. Люди кожень місяць допомагають.

Далі, про молодь (мажорну, як Ви її називаєте, в тому числі), а давайте ми сухий закон введем? Ні, цього не достатньо, давайте так....закриваєм всі кафе (Лагуну в першу чергу, щоб ці мажори очі не муляли з своєю текілкою), конфіскуєм в мажорів їх BMW, Mercedes да й все що кручє Лануса і всіх в ВОЄНКОМАТ. Так Вам підходить?? Ну тоді побачим якою ініціативною буде адміністрація Лагуни, коли туди мажори ходити перестанусть. І взагалі, дивно було б якби Лагуна не виділила кошти (після того як там 200 грн. ЛИШЕ зібрали, та ще й уявіть КОПІЙКИ накидали). Та якби вони гроші не дали, то отакі журналістікі розтрубили би на всю Україну які вони не свідомі....скупі....мажори.

ПиСи. А відносно виховання - таки точно хромає.

Ляшко в юності. З такими дискутувати - себе не поважати.

Я бачу ідіоти дорвались до коментарів. Збирати кошти вирішила сама адміністрація закладу. Яка була теж шокована свідомістю клієнтури. 

2. Хочете когось повчити - зустрінемось на волонтерському складі. А ні, то краще мовчіть.

3. Повістки отримав і Кривошеєв і Дюг. Один медкомісію пройшов, другий проходить. А ви як? Пєте текілку в нічному клубі і кажете що жизнь жорстко штука. 

Тому не треба писати анонімно ахінею в коментах, приходьте показуйте приклад. 

Не розумію здивування волонтерів - збирати пожертви в подібних закладах все одно, що агітувати на цвинтарі. В дитячій бібліотеці зібрали б не менше.
До Дюга. Бачу, що ваші батьки теж просачкували при вихованні, не познайомивши вас з істиною "Не суди - да не судим будеш". Кожен жертвує в міру своїх можливостей і переконань. І якщо десь вам не сподобалась зібрана сума, то не потрібно про це трубити, зневажаючи людей. Бог їм суддя, а ви не беріть на себе його функції.

По перше, хотілось би звернутися до волонтера та журналіста Юрія Дюга. Пане Юрій, всі ваші ініціативи, звичайно це дуже добре і похвально. Єдине що, в мене виникло до Вас одне питання щодо Вашого коментаря в "Фейсбуці", а саме до наступного: А відвідувачі? Мабуть мама з татом їх не виховали. Може виховає воєнком? Може його запросити діджеєм?. Так ось питання: а Ви особисто не думали піти захищати країну? Чи може діджей виявить таке бажання?

Мені подобається така політика, типу такі молодці ініціативні, армії допомагають (правда за рахунок інших), а ті хто гроші не дають (хоча дивно впринципі взагалі у нічному клубі збирати кошти на армію) ті хай негайно воювати йдуть. Давайте памятати про те, що благодійність і допомога не повинна “витягуватись” з людей. Вибачте, але українці платять не мало податків і як би вони в свій час йшли на те, що треба у нас було би все необхідне. Тому не треба, будь ласка, зараз винуватити людей у тому, що вони у нічний клуб ходять, а до армії не йдуть. Більша частина контингенту (чоловічого) цього клубу – це діти (хлопці років до 20), які в свому житті автомат в руках не тримали (скоріше всього як і Ви) і таких вже не мало пішло з цього життя.

Дюгу , Кривошеев повестки до армий и в АТО. Тильки своих начають моралисты.

там вхід не 20 грн коштує, плюс іще випити
просрати за одну ніч від 100 грн і при цьому не дати гроші на армію (твої ж ровесники там гинуть і ламають собі життя) то це дуже дуже гнило. За те всі кричять путінхуйло і слава україні, бо патріоти

так пишете ніби туди одна мажори ходять туди лізуть всі в кого на вхід хватає, а таких зараз багато, студентів теж

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.