7 корисних речей, які треба зробити у Рівному в серпні

До кінця місяця залишається зовсім небагато днів - саме тому треба поспішити і встигнути зробити декілька корисних речей, щоб колеги заздрили вашому насиченому життю, щоб студентам і школярам було про що написати у творі на тему "Як я провів літо". Ну, а головне в усій цій історії - самому отримати задоволення від того, що ви зробили світ краще.

 

1. "Підвісити/випити каву"

cвітлина автора

І коли ви в останнє "підвішували" каву? Отож-бо. Про хороші ініціативи потрібно постійно пам’ятати – якщо квітку час від часу не поливати, не підживлювати, то вона зів’яне. "Підвісили" каву – і вам приємно, і світ став краще. Для тих, хто не розуміє про що мова: ви оплачуєте не тільки каву для себе, а й для якогось незнайомця, в якості подарунка. Уся історія давним-давно почалася в Італії - там відвідувачі залишали у кав’ярнях решту і менш заможні італійці мали можливість замовити каву соспезо - "оплачену каву". 

До речі, якщо ви впоралися із завданням «підвісити» каву, то от вам задача поскладніше: замовте собі оплачену каву. Багато кому наважитися щось попросити доволі непросто. Знайте, що треба уміти не лише дарувати подарунки, а й приймати їх.

 

2. "Організувати флешмоб"

фото із мережі Pinterest

Неодмінно маєте "підбити" рівнян, зробити щось. Сама сутність флешмобу – у певний час у певному місці незнайомі між собою люди виконують завчасно обумовлену дію. Один із перших флешмобів на моїй пам’яті – незнайомці покладають квіти до фігури клоуна, який є символом мережі Макдональдс.

Флешмоб це завжди цікаво. Отож підговоріть друзів і знайомих допомогти організувати вам прикольне дійство. Наприклад, домовтеся прийти на Майдан Незалежності з повітряними кульками й рівно о 12 годині відпустити їх у небо – як вони всі разом кльово "пищатимуть"! Або можна постріляти один в одного з водних пістолетів - літо все таки.

 

3. "Фоточка у Тунелі кохання"

Instagram-світлина @anya_laricheva

Як же так – літо закінчується, а ви ще не годували комарів у так званому Тунелі кохання! Треба виправляти! Проте не будьте банальні, придумайте оригінальний сюжет – цій парі, здається, вдалося впоратися із цим завданням.

P.S. У чому користь запитаєте? Свіжим повітрям подихаєте, ваша світлина може стати поштовхом для інших нарешті побувати у цьому місці.

 

4. "Попрацювати волонтером"

фото з мережі Інтернет

Аргументи на цій картинці дуже красномовні. Причому допомогти можна не тільки грошима, речами-харчами, а й власними руками-ногами і головою – тобто поволонтерити.

До речі, у світі волонтерство доволі популярне. Його практикують навіть топ-менеджери відомих компаній. Адже докладаючи зусиль в іншій сфері, що відрізняється від вашої роботи, матимете можливість для відпочинку вашого мозку. А ще це нові контакти і знайомства. Знання, досвід та ідеї – може бути так, що ви краще зрозумієте свою роботу або ж започаткуєте власну справу.

 

5. "Полагодити лавку/дитмайданчик/etc."

cвітлина автора

Так, цим мають займатися чиновники і відповідні служби. Так, вони одержують за це гроші (із наших з вами податків). Проте, в одному анекдоті є правильне запитання: "Вам шашечки или ехать?..". Отож, іще декілька аргументів "за" - отримаєте задоволення від роботи над своїм міні-проектом, потім безпосередньо від процесу, згодом буде приємно привести дітину посидіти на власноруч намальованому "зайцеві", влаштувати кльові посиденьки з друзями. Тому не вагайтеся.

 

6. "Нагодувати безпритульних тварин"

cвітлина автора

Тварини і справді наші менші брати і ми, як старші, маємо турбуватися про них. Це абсолютно неважко завжди мати з собою у сумці пакетик корму для кішки або собаки, який коштує 3 гривні. І українського виробника підтримаєте. І тварині корисно, і економіку простимулюєте, і вам у карму +100500.

 

7. "Запалити свічку в пам'ять про Героїв"

cвітлина автора

"Герої не вмирають" - ця аксіома виконується тільки за умови, якщо про героїв постійно пам'ятати: і словом, і ділом, і думкою. Саме тому візьміть і запаліть свічку або квітку покладіть, або молитву прочитайте за тих, хто боровся за Україну, за неї і загинув.  

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.