Журналістка із Рівного почала боротьбу за свою ідеальність

"Новий канал" презентував перший український корисний серіал "Проект "Перфект".

"Проект "Перфект" – це експеримент не тільки для ведучої Тетяни Бобрікової і команди проекту, а й для "Нового каналу" в цілому. Творча команда об’єднала в одному проекті прикладні корисні для глядача поради, і жанр серіаліті (симбіоз реаліті-шоу і телесеріалу, в якому всі сюжетні ходи продиктовані самим життям).

ЗМІ стверджують, що по-справжньому щасливою може стати тільки ідеальна жінка: красива, здорова, худа, з успішною кар’єрою і завжди в гарному настрої. Поради для досягнення цих цілей навіть шукати не потрібно. Рецепти "ідеальності" сиплються на нас з телевізора, газет, глянцевих журналів та Інтернету безперервно.

Журналістка Тетяна Бобрікова пішла на безпрецедентний експеримент! У режимі серіаліті вона розповість про себе те, що намагається приховати кожна жінка. Про свої недоліки. І, нічого не приховуючи від камер, буде боротися зі своїми проблемами. За створення ідеальної себе Бобрикова береться з таким самим ентузіазмом і рішучістю, як за журналістське розслідування!

Протягом трьох місяців вона буде дотримуватись наймодніших і найсучасніших порад. Таня не буде приховувати емоції, сумніви і переживання. Поділиться з глядачами радістю і відчаєм. У кожному випуску – нова проблема і десять шляхів її вирішення. І всі їх, без винятку, Бобрікова випробує на собі!

Глядач побачить, як змінюється життя головної героїні. З кожним епізодом в житті Тані Бобрікової будуть додаватися нові звички, дії, методи. Так, завдяки цим деталям, повинна змінитися її повсякденність. Протягом експерименту головна героїня буде вести онлайн щоденник, де відобразить всі свої емоції, результати, буде ділитися набутим досвідом і перевіреними на собі порадами ідеальності.

– За три місяці я вирішила стати ідеальною дівчиною, ідеальною у всьому: зовнішність, фігура, стиль життя, стиль одягу, гармонія тощо. Як зробити своє життя ідеальним ми постійно читаємо у жіночих журналах, Інтернеті та дивимося на ТБ. Я, у свою чергу, маю перевірити на собі усі ці поради, тому весь час експерементую, – розповіла в інтерв'ю сайту "ВСЕ" Тетяна Бобрикова.

Дивіться перший український корисний серіал "Проект "Перфект" щоп’ятниці о 22:00.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.